Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Matamata

    aktív tag

    válasz TazLeacher #2483 üzenetére

    Elég sok mindent rendelek interneten és volt már hogy a garanciát nem akarták 8-napon belül se elfogadni pedig akkor akár akkor is visszaküldheted a cuccot ha nem tetszik .
    Át akartak vágni hogy az bizony nem tartozik bele a garanciába amilyen baja volt a készüléknek .
    Aztán felhívtam a fogyasztóvédelmet és megkérdeztem hogy igaz-e amit mondtak .
    A fogyasztóvédelmis meg mondta hogy abszolút nekem van igazam :D és vissza kell hogy cseréljék a készüléket .
    Ezt elmondtam a cég ügyfélszolgálatosának .
    Vonakodott de mondta hogy keresnek egy hibátlan készüléket nekem .
    1-2napra rá hívtak hogy az egész készletük hibás :DDD és küldenek futárt aki visszaviszi a készüléket meg hozza az árát .
    A visszakapott pénzből rendeltem egy megbízhatóbbnak hitt helyről egy ugyan olyan de 1 hetes használt és hibamentes készüléket .
    Amikor megjött eléggé csalódtam mert a külseje elégé le volt már harcolva de tényleg nem jelentkezett rajt az előzőekben tapasztalt hiba .
    Felhívtam az eladót hogy ez a cucc bizony már eléggé elhasznált erre elküldött a búsba hogy ne idegeljem :Y adjam el másnak ha nekem nem tetszik .

    Tehát ez Magyarország :C :C :C :C :C

    Leszarom hogy a Pixmania francia és elég nehéz náluk a garanciát érvényesíteni :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák