2021-ben a RAM kapta az ívet. Most a processzorok jönnek. A TSMC árat emel, az AI felzabálja a gyártókapacitást, az OEM-ek már felvásárolnak és ezt hamarosan a piac is meg fogja érezni.
Most építs gépet, amíg nem késő! — A várható áremelkedésekről
Aktív témák
- Anime filmek és sorozatok
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Call of Duty: Modern Warfare 4 (2026)
- Lightyear - befektetési app
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
- Gothic-2001 legjobb rpg-je
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Óra topik
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- További aktív témák...



