Mindenki azt hiszi, tudja melyik a biztonságosabb – az email vagy a Google login. A valóság más.
Ebben a videóban megmutatom, hogy a három bejelentkezési módszer pontosan miben különbözik, hol véd meg ténylegesen, és hol hagy sebezhetőn – beleértve egy támadási módszert, ami ellen jelszó és 2FA sem véd.
Bejelentkezés Google-lel vs email – melyik a biztonságosabb?
-
Írta:
YouTube
Aktív témák
- Parkside szerszám kibeszélő
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Elektromos autók - motorok
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Futás, futópályák
- Haditechnika, harcászat
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- AliExpress tapasztalatok
- Crimson Desert
- További aktív témák...



