Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RVR400

    veterán

    válasz aytukabozs #11855 üzenetére

    Véleményem szerint még mindig túl van misztifikálva a "közösségi támogatás" kifejezés. Értem, hogy mit mondasz, de ugye a hirdetésben nyoma sem volt a 2GB-nak, ha pedig elhozok egy telót bemondásra (vagy csak úgy gondolom, hogy az 2GB-os), hogy még egy Antutut-t sem futtatok le, sőt még azt sem tudom, hogy amit venni akarok az egy V9180 nem pedig egy N918St, akkor ott nem biztos, hogy az eladó a hibás, pláne ha ő nem nézett fel a fórumba, és nem homályosította fel róla senki. Na pl őt pont nem érdekelte a közösségi támogatás, egyetemben a felhasználók többi 80 %-ával.
    Arról már szót sem ejtek, hogy az alapvető első dolog, amit kipróbál az ember, az a kamera, de már az sem stimmel, és mégis megveszi, akkor végképp nem tudom, hogy az ember mire számít, mert azért ennél ezerszer egyszerűbb dolgokra sem feltétlenül kínál megoldást a közösségi támogatás. ;)

    Tudod, megveszem, kipróbálom, fasza minden, és ennyi. Pont nem érdekel, hogy Pistike a kocka, aki az utóbbi 5 évben csak annyit van szabad levegőn, amíg az iskoláig elmegy aztán meg haza, és a családjában is csak azzal kommunikál, aki fejből tud a build.propba beírható paraméterek közül 5-öt, éppen két CS karika között éppen tákol valamit.

Új hozzászólás Aktív témák