Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbazsy

    őstag

    hali

    pont nyitni akartam ilyen témát ("zongora" -ra nem dobja ki) :)

    segítséget szeretnék kérni:
    story: 6 évet zeneiskoláztam, sokat gyakoroltunk, versenyre is jártunk rendesen. ez volt 4 éve, azóta szinte semmit. most költözés lesz, szeretnék venni magamnak vmit, elsősorban klasszikus zenéket játszani. keret jó esetben ~400k.

    lehetőségeim:
    1, veszek egy pianinot, es boldog vagyok. hátránya, h panel/téglába költözöm, szomszédok nem lesznek boldogok + sok helyet foglal, jót kell kifogni, hangolgatni, etc.
    2, veszek egy digit.zongorát uennyiért, és itthon hétvégente gyakorlok pianinon. ebből mindenképp a fix kialakításút(legalább két szép láb, 3 pedál, fa meg minden), nem akarom cipelni sehova:)

    van olyan, aki mostanában próbált digit.zongorákat és tudna mondani technológiai különbségeket? (Roland progresszív kalapács, Yamaha GH, GH3, ...). mennyire lehet ezeken megoldani a gyors játékokat?
    márkában, bemutatóteremben tudtok segíteni, hova menjek, ahol ki lehet őket rendesen próbálni (és hagynak is:D)?
    informatikusként nyilván szeretném összekötni géppel, de gondolom legalább egy(kettő) midi port mind1iken van... jól tévedek?

    aki most a #1: Yamaha CLP-240

    köszi
    bébé

    [ Szerkesztve ]

    ..

Új hozzászólás Aktív témák