Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silent82

    csendes tag

    Nemrég vettem Kínában egy YuanDao N101 tabletet. Körülnéztem magyar fórumokon a márka kapcsán, de csak érintőlegesen jött elő maga a márka is, olyan szinten, hogy van ilyen is, ezért úgy gondoltam, létrehozok egy témát hozzá.

    Elképesztően sok típust kipróbáltam, első körben egy Onda tabletre esett a választásom, viszont másnap vissza is vittem, mert kiderült, hogy a Google Play meg google fiókkezelés egy az egyben ki van gyilkolva belőle, azt meg nem akartam kockáztatni, hogy poháralátétet csináljak belőle.

    Az N101-gyel viszont már abszolút összebarátkoztam, teljesen jól összerakott eszköz, egyetlen zavaró dolog van benne a számomra, hogy a wifi antennája elég gyenge, talán a fém hátlap és a rossz antenna elhelyezés miatt.

    Gyárilag Android 4.0.3 van rajta, tud magyarul, teljesen simán fut, semmi gond nincs vele. A gyári oldalon elvileg van újabb hozzá, de egyrészt csak kínai az oldal, másrészt pedig amikor elkezdtem letölteni, kb. 500bps sebességgel jött, úgyhogy inkább lelőttem. Tud valaki erre megoldást?

    A másik kérdésem pedig a vezetékes hálózatra vonatkozik, elvileg kezel LAN-t RJ45-micro USB adapterrel, ami viszont nem volt tartozék. Azért volna fontos, mert viszonylag sokat utazom és sok szállodában csak LAN kábel van, amit még wifi megosztóval sem tudok használni, mert előbb böngészőben jóvá kell hagyni. Ilyenje van esetleg valakinek? Működik gond nélkül?

    Ha esetleg valaki ilyen tablet vásárlásán gondolkodik (mert ár/érték arányban szerintem az egyik legjobb), akkor én is szívesen válaszolok arra, amire tapasztalat alapján tudok.

  • :AMF:

    senior tag

    válasz Silent82 #1 üzenetére

    Szia!

    A YuanDao N101 I. verziója nálunk Myaudio 1016DCC márkanév alatt kerül forgalomba. Topikja is van neki, itt ni.

    Az N101 II. verziójáról nem tudok, hogy itthon is forgalmazzák-e. (Ennek csak egy hangszórója van, hátul.)

    A Yuandao/Window tableteknek van egy másik, külföldi fóruma is, a Vondroid. Itt megtalálhatsz külön-külön topikokban minden gyári és módosított romot. (Regisztráció szükséges.)

    A Myaudio és a YuanDao tabletesek többsége a Vondroid fél 3.2.1 Rom-ot használja, ez eddig a legstabilabb, legjobb.

  • Silent82

    csendes tag

    válasz :AMF: #2 üzenetére

    Köszönöm a tippet, végig fogom nyálazni akkor azt a topicot is, abba még nem botlottam bele. A Vodroid fórumba viszont igen, csak ott is leginkább a gyári oldalra való átlinkeléseket találtam.

    Megnéztem viszont most a myaudio 1016DCC-t, amit említettél, ha jól látom, akkor 70e Ft környékén lehet kapni itthon és ez a 16GB változat, én a 32-eset vettem átszámítva 45e körül, úgyhogy akkor elég jól jártam vele. :)

  • htom127

    tag

    Üdv
    Van egy n70s tabletem 4.1.1. androiddal, a rootolásában szeretnék segítséget kérni (superoneclick, z4root nem hozott eredményt).

    " Bazinga !"

Új hozzászólás Aktív témák