Hirdetés

Aktív témák

  • Maladar

    tag

    Sziasztok! Ha az alábbiban tudna valaki valamit, nagyon megköszönném. Hasonló témákat végigolvastam a fórumokban de ilyenre megoldást nem láttam.

    A gond a köv: MSI k7n2 Delta ILSR alaplapon az usb 2 t nem tudom használni. Az alaplapon össz 6 db usb csatlakozó van, ha a biosban ver1 re teszem akkor ebből 3 rendesen működik, ha viszont ver 1+2 re akkor a 6 db ból 1 sem működik, a rádugott eszközöket észre sem veszi. WindowsXpSP1 van fönt, időközben rátettem az sp2 t is.
    Az eszközkezelőben megjelennek dolgok de.. leírom:
    USB vezérlők alatt a köv vannak
    -Ismeretlen eszköz (ez 6 szor van egym alatt))
    -Szabványos bővített PCI-USB állomásvezérlő
    -Szabványos OpenHCD USB állomásvezérlő (2 szer van )
    -USB gyökérhub (3 szor van)

    ha letörlöm őket ugyanezek jönnek vissza. Ha csak az usb 1 re állítom a biost akkor
    nincsenek ismeretlen eszközök, három csatlakozó rendesen működik.

    Az MSI weboldalán csak 98 ,me driverek vannak, xp hez csak azt írja nézzem a microsoftnál. A win updattel még augusztusban amikor próbáltam ezzel valamit kezden,i feltettem egy frissítést (kb822603)-t (ez volt az msi cdn is de csak az angol winhez). Most lehet h lassan kellene az usb 2 t használni, és kevés is a 3 db port, ezért keresgéltem megint de semmi használhatót nem találtam.

    Ha valaki tudna valmit ÍRJON ! Előre is köszönöm

  • neduddki

    nagyúr

    válasz Maladar #1 üzenetére

    HI!

    En ramentem arra hogy illesztoprogramujratelepitese es mindenfele beavatkozas nelkul felrakta, utanna mar jol is kezelte...

    udv

    neduddki

    mod: nem ezzel az alaplappal, de neha tejjesen elteroekkel is elo szokott ez ferdulni es ihu meg eddig sikeralt:- ))))

    [Szerkesztve]

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

  • Maladar

    tag

    válasz neduddki #2 üzenetére

    Kipróbáltam , de sajna nem segített.
    Néha egy két dolgot felismer, ha letörlöm az összes ismeretlen eszközt és nyomok egy hardw változások keresését akkor ha ezalatt pl a rákötött pda t ki be kapcsolgatom akkor van hogy észreveszi és ugyanez a flash drive-al is ha eközben dugom rá a csatlakozóra akkor van hogy észreveszi és akkor működik is, de utána ha lehúzom és újrafelteszem már nem vesz észre semmit. /Ha biososan a version1 et használom akkor természetesen ahogy rákötök valamit azonnal észreveszi/. :---((( Segítség !

    [Szerkesztve]

  • Wolverine

    félisten

    válasz Maladar #3 üzenetére

    USB2.0 vezérlő van fent? Ha nincs, akkor szedd le az nVidiától a legfrissebb nForce vezérlőt (5.10-es) és tedd fel. Ha nem megy, akkor lövésem sincs, mi a gond...

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Aktív témák