Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szmegma

    aktív tag

    válasz Nono0000 #183 üzenetére

    Erre a lassu betoltesre 3 dolgot tudok mondani:

    1, Probald meg a tomoritett EPG-t hasznalni, mint korabban Keef Lee is irta, a tomoritett alomannyal jelentosen gyorsul a betoltes.

    2, Az ikonok nem lehetnek a ludasak, hiszen a kodi CSAK egyszer tolti le azokat es a C:\Users\***username***\AppData\Roaming\Kodi\userdata\Thumbnails mappaban szepen eltarolja es onnan toltogeti be, nem pedig a netrol.

    3, Kodiban allisd be, hogy 24 orankent frissitsen es hogy mentse a lemezre:

    - Hány napi adatbázis van az xml-ben?
    3 napi

    - Miért ilyen "bonyolúltak" az ID-k?
    Azert, hogy 100%-ban egyediek legyenek es ne legyen eselye a kodinak vagy egyeb lejatszonak "tevednie" - mert kezdetben en is normal ID-ket hasznaltam es voltak meglepetesek.
    Ha pl. az RTL csalad adoit vesszuk amibol van vagy 5-6, akkor ott mar elegge meg tudnak zavarodni a dolgok.

    - Lehetne egy két napos xml-t generálni? Aki nem akar időzített felvételt annak szerintem bőven elég a két nap.
    Vagy 2 vagy 3 napos, nekem mindegy de nincs kapacitasom ket kulonbozot is gyartani, ha a tobbiek beleegyeznek akkor mostantol 2 naposat gyartok.

    - Napi limit van-e az egy nap alatti letöltések számára vonatkozóan?
    Nincs.

    - Milyen időközönként frissül az xml?
    Naponta.

    Nálam a következő csatornák hiányoznak a teljes adatból (előfordulhat, hogy én nem találom, a regionálisak nem fontosak)
    5 oldalrol jon a cucc de eleg nehez olyan adokhoz az EPG-t elkesziteni, amelyekhez nincs fent online semmi adat:

    DUNA MÉDIA
    AXN CE HD
    EUROSPORT NEWS
    FILMBOX ARTHOUSE
    havoc
    MOTORS
    Puskás TV
    Békéscsaba TV7
    csaba tv
    Digitál Vác
    KURCA TV
    Makói Városi Televízió
    SZENTES TV

    Az MTV benne van az EPG-ben:

    ID: mtv.europe.hu.hun.horizon.tv.82

    A kovetkezo adok nincsenek benne, mert senki nem hasznalta igy kiszedtem:

    Baby tv
    Nautical CHANNEL
    Smile of a Child (English)
    TRACE URBAN <= ez necces mert a musor.tv oldalrol jon az EPG, azok pedig irigy emberek!
    VÁSÁRHELYI TELEVÍZIÓ
    Balaton Televízió
    GYÖNGYÖS TV
    KŐRÖS TELEVÍZIÓ
    SZEGED TV

    Keresre berakhatom amelyiket szeretned de csak akkor kerd, ha tenyleg ott van a playlistedben az adott TV ado. Egyebkent ebben a playlistben talalhatoak azok az adok amelyekhez van elerheto EPG, de nincsenek benne a magyar musorujsagban. Innen csemegezhetsz es ha kell valamelyik csak szolj!

    Koszonom a visszajelzest es a tesztelest!

    [ Szerkesztve ]

    TV: JZ1000

Új hozzászólás Aktív témák