Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gebriel

    veterán

    Nos egy pár sor a Hori Tactical Assault Commander PRO-ról (TAC PRO) PS4.

    Magát az eszközt applikáción keresztül lehet beállítani, érdemes a fw frissítéssel kezdeni, mert abba javítottak a mozgáson(egér).
    Vannak mentett beállítások különböző játékokhoz, Apex, Cod, PUBG, Fortnite stb, ezek szubjektíven lehetnek jók a usernek.
    Több profilt lehet elmenteni.

    Az alapirányítás az egérrel véleményem szerint jó, az új fw-el és egy-két óra állítgatással(Aki gyakorlottabb annak biztos gyorsabban megy a konfigurálás.) az egér úgy mozgott, ahogy én szerettem volna, én semmilyen késést vagy elmozdulást nem tapasztaltam.
    Viszont scope használatánál már nem tudtam, úgy beállítani az egeret, hogy úgy mozogjon ahogy én irányítom, ott olyan elmozdulások voltak, hogy csak pislogtam. Az Apex beállítással is.
    Nekem már annak a beállításhoz nem volt türelmem.

    Én 14 éve játszottam utoljára egér+bill-el, nekem nagyon szokatlan volt újra bill-el irányítani, kb mikor valaki kontrollerrel szeretne megtanulni pc után.

    A Hori jó alternatíva lehet, olyan embernek akinek sehogy nem áll kézre a joy, vagy nehezen megy az átállás rá, vagy egyszerűen nincs türelme a kontrollerhez.

Új hozzászólás Aktív témák