Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Madwe #687 üzenetére

    Én általában lelkiismeretes vagyok, de ez esetben ez abszolút nem játszott szerepet.

    Hozzátenném, hogy nem vagyok nagy PVP játékos, általában kerülöm, leginkább coop PVE megy.

    Anno vettem egy Venomot próbaképp, de nem jött be, maga a koncepció tetszett, viszont nekem az egér nagy volt, másik egerekkel meg nem tudtam mindent bekonfigurálni...

    Arra volt jó, hogy össze tudjam hasonlítani, sok év PC játék után a kontrollerezés egyszerűen nem feküdt annyira. Egérrel is béna voltam, kontrollerrel mégbénább.

    Aztán meg ugye babzsákfotelből nem a legegyszerűbb eza móka, ezért skippeltem, de azért sokszor hozzászóltam a témában, mert Pistike azt gondolja, hogy ez egy Ájwinbutton dolog... Pedig messze nem az.

    Vagyok elég idős, hogy eldöntsem mi jó nekem, nem fogja pár internetes somebody megmondani, mit és hogyan csináljak.

    Kormányom is van, nem is rossz, ettől függetlenül egy középkategóriás kontrolleres játékos valszeg meg tudna verni, mert nincs elég időm rá, viszont egyszerűen azt szeretem, ez a hobbim.

    Aztán most Karácsonyra megleptem magam egy Roccat Sova + Kone + Apex kombóval. Kényelmesen, kanapéról, végre megint normálisan tudok célozni. Nem flusztrál, hogy lassú vagyok, meg béna meg minden mellé megy. Nem lettem űberprő, BF5-ben is simán le tudnak lőni (Elég ritkán, de azt játszom néha). De sokkal jobban élvezem az FPS-eket és pl. végre tudok Zero-val játszani Borderlands 2-ben.

    Pistike, ha jön a "vegyéPC-t" hülyeséggel, nekem nem kell, volt elég, sőt, az első PC-m nagy valószínűséggel már azelőtt megvolt mielőtt ők megszülettek.

    Csíter lennék? Olyan játékal nem játszom ahol nem lehet használni, ennyire vagyok korrekt, (Meg ezek PVP játékok, azt meg nem szeretem...) hivatalosan pedig nem az.

    "unfair" advantage? Fizettem, nem is keveset, egy speciális kontrollerért (Mint a kormány, a joystick vagy az árkád joy) aminek ugye valójában PONT AZ A CÉLJA hogy előnyt nyújtson. Bárki megveheti, ez pont annyira unfair mint a kormány, vagy az Elite kontroller.

    Viszont a fairplay-ben hiszek és támogatom, ezért is zavarnak a rapidfire és recoil kontrollos dolgok. Nos, az csalás.

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák