Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yellow73_a

    tag

    Délelőtt elindítottuk az első takarítást. 93 m2-t 105 perc alatt takarított ki, két szobát kihagyott, mert elfelejtettük az ajtókat teljesen kinyitni, így csak addig ment, amíg tudott.
    Tegnapelőtt kiporszívóztuk a lakást, és a laminált parkettát, valamint a hidegburkolatokat felmosta a feleségem.
    Ma a Xiamiaú annyi koszt szedett össze, hogy nagyon meglepődtünk. Szinte tele van a portartály. És mindezt a leghalkabb módban. Mire lehet képes ez a szörnyeteg maximum szívóerővel?
    Vicces volt, hogy elmentem itthonról, de folyamatosan tudtam követni a robot helyzetét, meg egyszer ráböktem a find my robotra, és szólt, hogy I'm over hear, a család meg is lepődött :)
    Most, hogy hazajöttem, betettük az egyik kihagyott szobába, és rázártuk az ajtót. Kíváncsi vagyok, mit fog hozzá szólni, ha végez, és nem tud kijönni.
    Egyelőre a porszívó megosztása nem sikerült a share funkcióval. Letöltöttem a feleségem telefonjára is a Mi Home alkalmazást, de nem jelent meg a porszívó, ezáltal a porszívó alkalmazása sem. Ha pedig párosítani szeretném, akkor gondolom az enyémmel vesztené el a kapcsolatot, hiszen a párosításhoz resetelni kell a porszívó wifijét. Ha esetleg valakinek sikerülne ez a megosztás dolog, szívesen olvasnék róla infót.

Új hozzászólás Aktív témák