Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz kj50 #37495 üzenetére

    Mido-n gyak leginkább semmiben.. mire vagy kíváncsi? Screenshot-ok vannak kint róla ha csak annyi kellene. Merülni merül.. hogy ez most még optimalizálatlanság vagy maga a ROM.. én alkalmazások miatti merülésre utaló nyomot nem láttam.. viszont a készülék 2017-es, a legfrissebb modem firmware is még Nougat-ra jött ki.. szerintem felesleges eröltetni. A UI az ami leginkább Pixel droid 13, viszont eyecandy-n kívül nem tudok mondani semmit ami miatt napi szinten használósra ajánlanám, Magisk is volt hogy kikönyökölt rajta (stabil és canary is). De.. volt azt hiszem két beta ROM, ebből a második lett végül a Szept. 25-n -tegnap- kijött build lett az első public init build és az első A13 public kernel erre a ROM-ra, én még a folytatást se mondanám biztosra (volt már ilyen, mint égen a csillag hogy egybuild-es lett egy-egy ROM - volt fent ugyanis pl. review is Youtube-on de valahogy lekerült.. valamint olyan dolgokat kapcsolgatnak ki-be benne amiket 3 évvel ezelőtt már egyszer lezongoráztunk hogy egyszerűen nem működik mert ez a SoC erre alkalmatlan mert nincs benne rá támogatás (EAS PowerHAL) de a script kiddie-k nyomták vadul, 3..4GB RAM-ra rányomták a 10-es droidtól bevezetett LMKd-t, úgy dobál ki mindent RAM-ból hogy öröm nézni de persze "pörgősen" indulnak az alkalmazások - csak épp a multitasking, a váltás ami gyak. nem megy már.. WLAN driver meg úgy emlékszem így is az került be amivel a WLAN MAC nem az eredeti lesz (de nem a privacy miatti random, ennek semmi értelme, simán csak bugos, de már az is vagy 2..3 éve).. Pixel Experience-ből is volt unofficial A13 de meh.. imho nem erre a vasra való már, jó, elindul, de ha nem tudnak faragni az optimalizálással (ha lehet egyáltalán még) akkor egyelőre semmiképp nem ajánlanám mert használósnak meg csalódás lesz. (Az Android 8 és 9 volt ami még ezen a telefonon 100% tökéletesen futott.)
    Szóval egyelőre ilyen.

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák