Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LouiS22

    veterán

    válasz lovas93 #1756 üzenetére

    ÉS kiderült, hogy ezek milyen "frissítések" voltak? Picit visszaolvasva azt látom, a MIUI 14.0.6.0.UMCEUXM changelogjában, hogy pár hibajavítás mellett a szeptemberi Android security patch-et tették bele (nagyjából stimmel is a méret alapján).

    Elég régóta mobilozok, early adopter vagyok, szinte mindenhol önként megyek béta programokba, tesztelni, stb. Általában el szokott felejtődni, hogy valahol, valaki egyszer nyomott egy ok-t egy meghívásra, regisztrált, stb. És ennek megfelelően előfordulHAT, hogy kap egy olyan frisstést, "javítást", ami tesztfázisban van. Nyilvánvalóan nem küldenek ki mindent mindenkinek és az is teljesen nyilvánvaló, hogy több hullámban megy a rendes, official frissítés is (egyrészt nem túl szerencsés, ha megfekszik miatta a szerver, plusz ha menet közben mászik elő egy olyan rejtett hiba, amit a tesztfázisban nem szúrt ki senki -- benne van a pakliban, annyiféle variációs lehetőség van, amit képtelenség emulátorban, de valós eszközön is végigpróbálni - akkor ne legyne 1 millió panasz, hogy helló, nem tudok telefonálni (nyilvánvalóan túloztam, de szerintem érted).

    Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Új hozzászólás Aktív témák