Hirdetés

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

  • Új órával készül a Black Shark

    ma A Xiaomi gaming brandje az S1 Pro formavilágát viszi tovább, amit immár MIL-STD szabványokkal egészít ki.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Def26 #6008 üzenetére

    Én sem vagyok benne biztos hogy úgy van ahogy én mondtam, de rémlik olyasmi hogy valaki írta hogy felszámol neki valamennyi taxot, s kérdezte hova migráljon inkább, mert ott ahol volt látta már vásárláskor hogy mi a helyzet... No meg azért minden apró cseprő online vásárlás után bevallani az adót 1 évre visszamenőleg, hát nem sokaknak menne odakint szerintem rendesen, s sok tétel kimaradhatna :D
    S miután államonként változik, szerintem ezért egyszerűbb is eleve rögtön az adott állam tax rate-jét hozzáírni, minthogy utólag bevallani...

    Azért annyi biztos hogy usa-ban elkezdtek felfigyelni az online vásárlásokra s az adómentességükre, uh az h most van 1-2 állam ahol ingyenes, nem jelenti azt hogy ez így is fog maradni... Szóval idővel változhat ez mgé rossz irányba, sajnos... Mondjuk amennyivel olcsóbb odakint felőlem kérhetnek tőlem adót, nem érdekel :)

Új hozzászólás Aktív témák