Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Nem értem én ezt az egészet... A mai akcióban próbáltam behúzni az Orit és a Witcher 3-at, felemás sikerrel. US címet hiába adtam meg, és állítottam át a régiót, arra hivatkozva, hogy lépjek kapcsolatba a bankommal, elutasította a tranzakciót (német Visa kártya nyilván nem tetszett neki). Ezután megadtam a magyar címmel ugyanezt a kártyát, megvettem az Orit ugyanezzel a kártyával, magyar címmel, most már bőszen tölti lefelé. Szinte azonnal kattintottam a Witcher 3-on is, hogy akkor azt is megveszem, itt ugyanaz a hibaüzenet fogad, amit a US Store-ban kaptam, csak most már magyar nyelven (nem tudja végrehajtani a tranzakciót, lépjek kapcsolatba a bankommal). Meh.

    Másik kérdés. Olyan régebbi játékoknál, mint a Torchlight a megvásárlás helyén a "csak csomagban" megjelölés mit jelent pontosan? Jól sejtem, hogy ezeket már nem engedi valamiért megvásárolni? De akkor miért nem azt írja, hogy már nem kapható?

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák