Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz .LnB #186004 üzenetére

    Nekem speciel megvan a játék(akciósan kb. negyed ennyi volt az ára külföldre utazással :DDD mint most), csak még nem érkeztem vele játszani, így közvetett véleményt tudok írni pl. nálam az RDR2 kiválóan fut, semmi akadás vagy fps drop nem látszik(talán a jó alaposan utána nézett, minőségi panellal + SW-vel felszerelt tv megteszi a hatását), igaz még át streamelve PC-re sem. Van aki élvezhetetlennek írja le S-en ugyanezt a játékot, pedig tudok különbséget tenni ~180-200 fps-hez viszonyítva az S 24-30 fps-éhez(a tv 120Hz-es és valószínűleg duplázza az S által adott képet, ezért láthatom olyan "simának" a képet), de ugyanezt írhatnám, más openworld játékra is pl. legutóbbi 3 tomb raider is hibátlanul ment(GTA V-t sem próbáltam még), így azt tudom tanácsolni alaposan olvasd át az MS refund policy-t, mert elvileg 2 óra alatt vagy 14 napon belül vissza adják az árát a digitális változatnak(csak játék, DLC, Season Passt stb. nem), mondjuk pont azt nem tudom, hogy ajándékba vásároltnál ez, hogy működik, utána kell nézni. Elvileg ha regelsz egy MS fiókot és onnan veszed meg ajándékba visza kellene tudnod szerezni az árát, ha mégsem tetszik, de ahogy írtam utána kell nézni/kérdezni alaposan, akár magyarországi MS felhívásával, ha biztosra akarsz menni.

    [ Szerkesztve ]

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák