Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimszonos

    őstag

    válasz Chaser #183932 üzenetére

    Full hd tévén mivel szebb a grafika X esetében?Azoknál a jatékoknál amelyek 1080p tudják is,ott nincs szerintem különbség,mivel a tévé is max 1080p tudja.Az exclusive címek tudják is,igaz a régebbi játékok csak 900p felbontást tudják,ha kaptak X-re patchet akkor ott lehet javulás és tényleges 1080p full jd tévén is.Haveromnak X van full hd tévén de a múltkor csodálkozott,hogy nálam az FH4 nem nézett ki rosszabbul mint nála X-en.Tehát a grafika az nem minden esetben jobb,maga a jaték kihasználja a max 1080p felbontást S-en is.Inkább a játék és átvezető videók töltési ideje,meg a régebbi játékok kaptak grafikai tuningot ott van a különbség.X-ben is sima hdd van,meg ha nincs 4k,HDR tévé akkor én mar nem váltanék S-ről.X-hez azért még is az a legjobb ha a tévé is tudja amit az X,mert akkor tudjuk kihasználni a tudását.Ha mar tévét cserélek a közeljövőben,biztos nem fogok már X-et venno,inkább már belerakom azt a pénzt a nextgenbe.Akinek X van full hd tévén annak a helyében már rég tévét cseréltem volna.A natív 4k felbontás+HDR ami teljesen más,aki aut X-en nem próbálta az szerintem a lényegről maradt le.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák