Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• bLaCkDoGoNe

veterán

Ne vegye el a kedvedet a dolog, nyár van, ilyenkor az ember szívesebben tölti az idejét a szabadban, mint a konzol előtt kushadva, meg nyaral, meg hasonlók. Ráadásul ahogy elnézem a topikba rendszeresen posztolók többsége felnőtt ember, így a konzol jellemzően egy sokadik helyre szoruló hobbivá válik az életben a munka, család, egyebek mellett. (Oké, volt itt egy beszélgetés nem sokkal korábban pár szélsőséges esetről, de az inkább a kivétel.)

Én például azt veszem észre magamon, hogy manapság sokkal kevésbé kötnek le a játékok órákon keresztül, mint korábban – vagy a játékok változtak meg, vagy én. Anno az X360-as era végén órákon keresztül fel sem álltam a TV elől egy Bioshock Infinite-et, Skyrim-et vagy GTA V-öt tolva, most meg jellemzően egy órán belül megunom, bármivel is játszom. Utoljára a Witcher 3-nál volt meg az az érzésem, hogy vártam mikor keveredek a gép elé és mikor tudok játszani vele, de aztán az évek során ez is elkopott, hiába van benne eddig 170 órám, 2015 óta nem játszottam végig...

Én mindenesetre emelem kalapom a kezdeményezésed előtt, jónak tartom az ilyen közösségépítő felajánlásokat. :R

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

Hozzászólok Aktív témák