Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimszonos

    őstag

    válasz AMD Power #183526 üzenetére

    Legalább te bevallod hogy mennyit játszol,nincs ebben semmi szégyen.Munka mellett is lehet játszani napi 3óra atlagot azért ha az embernek olyan a beosztása.Én napi 12 órát dolgozom kb 20 napot de még így is összejön a havi 100 óra mivel szabadnapokon meg szabadság alatt van annyi idöm még a család mellett is hogy 3 órát játszak ha van ra időm.Így azért havi 100óra évi 1200óra meg van és semmi és senki nem szenved hiányt semmiben.Igaz sok más hobbym nincs,esetleg még a horgászat de az nem ilyen időigényes.Nem járok bulizni,kocsmázni haverokkal meg stb.Így azért nem tartom soknak ezt.Van aki naponta 10órát a Facebookon lóg,vagy a kocsmában,vagy a sorozatokat bámulja a tévében,és azt hangoztatja hogy bizony neki semmire sincs ideje,és irigykedik a másikra hogy az meg játszik napi par órát.Ez mindig vita tárgya lesz,eleinte nekem is az volt otthon a családom körében,de már rájöttek az elönyeire és sokszor az asszony mondja hogy nyugodtan játszak,amíg ő megfőz vagy kitakarít mert úgy se szereti ha láb alatt vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák