Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3L1T3

    addikt

    válasz Edgar2621 #167659 üzenetére

    Persze, de ez az első hét és elméletileg csak a dobozos verzió. Azóta elég durva akciók voltak főleg XLIVE-on, lehet már sőt biztos , hogy 2M felett van.

    Az a baj, hogy az első kommunikáció is rossz volt, bemutattak egy játékot amiben bőven van, volt lehetőség. Erre kiadtak egy korcs lecsupaszított valamit, a rajongók hisztije miatt. Ez szerintem baj és nagyon nem jó hosszútávon egyik kiadónak, fejlesztőnek se. Ne a felhasználói bázis nyomására változzon egy játék amivel nem is játszottak csak egy trailert láttak. Igen is át kell tolni, úgy ahogy a kreatív csapat elképzelte, aztán vagy bejön vagy nem.

    Nekem személy szerint bejött a nagy testreszabási lehetőség, mivel a játék szavatosságát bőven kitolja. Erre most, közel 40 órát játszottam vele PC-PS4-XONE platformokon együtt, és hányok az egésztől, nincs kedvem elindítani.

    ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Új hozzászólás Aktív témák