Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz mike1334 #160760 üzenetére

    Szerintem egész jó tervei is voltak az MS-nek, csak a sajtót rontották el, vagy inkább a Sony sajtósai használták ki a lehetőséget, mindenesetre igazad van, bénázhat bármelyik a kettő közül, de egyik sem engedheti meg magának. Szerintem nincs akkora erőkülönbség vagy ha úgy jobban tetszik nincs annyi plusz erőre szükség a nextgen elején amiért a pro nem állná meg a helyét kistestvérként, a one gyengébb volt mint az ps4 mégis kiadtak rá mindent a third-party fejlesztők (a pro 6% gyengébb az x-hez viszonyítva mint a fat one a fat ps4-hez). Továbbá a pro-t valószínűleg nem kis nyereséggel árulja a Sony, ha a one X-et már 125-129k-ért is belehet most szerezni (persze valószínűleg MS még mindig veszteséggel adja), szóval ha maradna kistestvérnek az árat bőven az X alá nyomhatnák, a b@**ó grafikát meg hozná a ps5 és az XTwo.

    (#160761) zsocy: Szerintem az MS már évekkel ezelőtt átalakította azt a teamet.

    u.i. Azon kívül, hogy ki lép előbb, még egy kérdés van, a Sony elkezdi-e másolni az MS megoldásait, ha már utóbbi ráfekszik az erős first-party címekre (azt hiszem ez az egyetlen dolog aminél egyértelmű a kék fölény).

    [ Szerkesztve ]

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák