Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz b. #160265 üzenetére

    Most olvasom tőle ugyanott: "..nem elég hogy szarul mennek a szerverek, de még üresen is konganak. " Bullshit. Mondjuk meg sem lepődök már ezen, szokott ő cifrábbakat is írni, napi szinten. Nem hagyna ki egy lehetőséget sem. Egyszerűen nem értem, h honnan van valakiben ennyi gyűlölet egy szaros játékkonzol iránt?! :F

    Emlékezetem szerint egyetlen játék játékosbázisáról beszéltünk itt párszor az utóbbi időben: a BF1-éről. Arról volt szó, h kb kétszer annyian játszanak vele PS4-en mint boxon (amíg nem lett GWG). Ha jól emlékszem Def "panaszkodott" arra, h csúcsidőszakon kívül nehezebben talál teli szervereket, és valaki talán meg is erősítette, h átlagosan kb kétszer annyi van belőle PS4-en, mint Boxon. De ez nem jelenti azt, h ne tudnál vele játszani! Plusz azt se felejtsük el, h egy két éves játékról beszélünk. Amúgy a BF1 szinte az egyetlen multiplayer játék (a COD-okon kívül) amivel heti rendszerességgel szoktam játszani, és én nem tapasztaltam semmilyen problémát. De mondok jobbat: home társam mostanában többször játszott a TF2-vel is -nem is értem, h miért-, de a lényeg: szerinte ott sincs probléma a játékosbázissal. Ezen mondjuk egy kicsit meg is lepődtem... :B

    StLui: Én azért holnap felhívnám őket a helyedben. Nehogy potyára menj ki a PlayIT-re.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák