Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz bulikavagyok #159638 üzenetére

    Mivel szinte mindig látok polcon belőle a Media Marktban (most, hogy ez Slim vagy Pro nem figyeltem, mert még nem esedékes a vásárlás), azt gondoltam, hogy ez állandó dolog.

    Ahogy nézem a Pro-ból tényleg nincs most raktáron kb sehol Glacier White, de a Slim-ből simán rendelhető.

    De akkor is azt gondolom, hogy ez még mindig nem az a fajta limitált kiadás, minthogy Xbox esetén az alapértelmezett színtől eltérő kiadások szinte mindig játékos bundle csomagok, az adott játékra valamilyen módon jellemző szín (meg gyakran minta) felhasználásával. Hát, hogy nem gyártanak PS4-ből annyi fehéret, mint feketét és ez el tud fogyni... hát ja, ez valahogy magától értetődő. Gondolom Xbox kontrollerek esetén is a default színből gyártják a legtöbbet, a többi választható színből meg töredékét.

    Én akkor is értékelem a Sony igyekezetét. A Microsoft is gyárthatna az X-ből fehéret, legyen mondjuk az összes gyártott mennyiség csak 5%-a (ami ha kevés, gyártsanak többet), adják 5 ezer forinttal drágábban és szerintem sokakat boldoggá tenne.

Új hozzászólás Aktív témák