Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-20 10:40:11

PROHARDVER!

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, JÁTÉKMÁSOLÁSRÓL, RGH-RÓL, FLASHELÉSRŐL, VPN-ES VÁSÁRLÁSRÓL,MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#147601) hackeeeee válasza #78687232 (#147598) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Túl közelről nézed. :) Valszeg.

Én épp most költöztem vissza 32" monitorról 40" TV-re. Megltájuk.

A freesync hiánya érezhető 30 fps játék mellett, ez tény.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar - Dahua DH-IPC-HFW1320SP-W 3MP 2.8mm WIFI IP kamera eladó

(#147602) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Erről jut eszembe, milyen tempót tud a box-ban lévő wifi? Most a tv mögött lehet inkább wifi-vel használnám.

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar - Dahua DH-IPC-HFW1320SP-W 3MP 2.8mm WIFI IP kamera eladó

(#147603) #78687232 válasza hackeeeee (#147601) üzenetére

(törölt tag)

Látod, pont nem így van és ez az érdekes. Az első gondolatommal élve rögtön szép távolságra leültem, elkezdtem játszani. Egyáltalán nem ment és nem tudtam hova tenni. Folyamatosan közelebb ültem, végül az ágy sarkáról lestem. Mindig egy késést éreztem, mint amikor túl magas a ping. Próbáltam elég sokáig, utána visszaköltöztem a 20-22' körüli tévére. Tegnap az új készüléken gyorsan toltam egy cod meccset, alig tudtam megmozdulni, szét trancsírozott az enemy. Mondom tesómnak wtf mi van a kontiddal, nagyon furcsa :D kiderült hogy nem az a gond. Pont mostanában gondolkoztam egy nagy tv beszerzésén, még jó hogy nem vettem meg. Szerintem az új xbox megjelenésekor veszek egy uhd monitort, remélhetőleg akkor már jóval barátibb áron fog menni. Mostanában felkeltették az érdeklődésemet a 21:9-es monitorok is, csak félek nem támogatja az xbox.

(#147604) hackeeeee válasza #78687232 (#147603) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Nekem ez annó addig volt így TV-n, amíg nem lőttem be, hogy game mód, meg minden, utána jó lett.

Én most visszaálltam TV-re, egy dolog miatt megérte, hogy rájöjjek, ha frissítéseknek hála jó lett a HDR. Szerintem vissza fogok jönni monitorra, de most kedvet kaptam a nagyobb képátlóhoz, így most itt marad. Nálam tényleg csak 8" a különbség, de most ez is sok. :)

(#147605) hackeeeee válasza hackeeeee (#147604) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Mondjuk most reggel érdekes volt. Tegnap ugye kikapcsoltam a gépet. Instant on-ban an. Reggel néztem, h nem pislog a router azon portja, amibe be van kötve a box, mondom segáz.. Erre, bekapcsolom a távot, semmi.. Majd, powergombbal indult a gép, úgy, hogy volt starup chime, miközben az ki van kapcsolva a menüben.. nem nagyon értettem, hogy ez most akkor miezez.. De, seráfütty.

Amúgy fura, hűvösebbnek tűnik a gép a tv mögött állítva, mint ahogy az asztalon volt.. Lehet azért mert több a tér mögötte, mint az asztalon, és van hová elszállnia a melegnek.

(#147606) 8nemesis8

8nemesis8
(veterán)

Sziasztok!
Kapott az unokaöcsém egy xbox one s-t. Feltelepítette a DVDs Ghost Recont és indításkor azonnal kilép/visszadobja a gép a kezdőképernyőre. Mi lehet a gond?
Xbox live állapota normál azt írja. A telepítés nagyon lassan csak kb.2nap alatt futott le, szerintem a korlatozott internet miatt...
Próbáljuk újra rakni esetleg a live accountot újra hozzáadni? Mi lehet a megoldás?
Előre is köszi.

(#147607) sugarforce válasza #78687232 (#147603) üzenetére

sugarforce
(őstag)

Input lag miatt

(#147608) Gijon válasza #78687232 (#147603) üzenetére

Gijon
(senior tag)

Sajnos nincs támogatása a 21:9-nek. Szerintem elég egy 1440p monitorba is gondolkodni. Nem látok óriási különbséget ha lefelé váltok uhd-ról. Nekem most Samsung C27HG70-ra fájna a fogam, de még várok, mert igencsak magas még az ára.

(#147609) modflow

modflow
(őstag)

Ha megveszem ezt:
~ Little Nightmares Secrets of The Maw Expansion Pass
(MS)

Akkor ezt önmagában is tudom játszani, nem kell hozzá az alap játék ugye?

Itt a fenti csomag tartalmazza ezeket?

Little Nightmares The Hideaway DLC
Little Nightmares - Scarecrow Sack
Little Nightmares The Residence DLC
Little Nightmares - Upside-down Teapot
Little Nightmares The Depths DLC

(#147610) bulikavagyok válasza modflow (#147609) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Ez csak DLC. A játék ára 6k, vagy 8k a Complete Edition.

[ Szerkesztve ]

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#147611) 8nemesis8 válasza 8nemesis8 (#147606) üzenetére

8nemesis8
(veterán)

Most próbáljuk feltenni a Forza Horizon 3at és 70%nál jár és írja, hogy ready to start. Itt tényleg indulnia kellene a játéknak install közben is? Mert minket azonnal kidob indítás után. Bocsi PS4em van es nem értek az xboxhoz. Előre is köszi a segítséget!

(#147612) StLui válasza 8nemesis8 (#147611) üzenetére

StLui
(veterán)

Sok játéknál csak a felvezető "film" indul el, stb. Szóval ne higgy neki :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#147613) 8nemesis8 válasza StLui (#147612) üzenetére

8nemesis8
(veterán)

Köszi. Arra esetleg nem tudsz valamit, hogy a vadonat új feltelepített Ghost Recon miért lép ki azonnal indítás után? Ha nincs benne a lemez hibát ír ki. Ha betesszük elindul és a nyitókép után 2-4 másodperccel később ki is lép.

(#147614) bulikavagyok válasza StLui (#147612) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Ettől függetlenül el kéne indulnia. :U Ott egyértelműen nincs rendben vmi.

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#147615) bulikavagyok válasza 8nemesis8 (#147613) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Próbáljatok csinálni egy cache törlést szerintem - bekapcsoló gomb hosszan nyomva (kb 10mp) amíg ki nem kapcsol a box.

Egyébként mit értesz az alatt, h "korlátozott internet"?

[ Szerkesztve ]

(#147616) 8nemesis8 válasza bulikavagyok (#147615) üzenetére

8nemesis8
(veterán)

Köszi. Mindjárt próbáljuk.
Az otthoni internetük korlátozott és azért bagyon lassú volt.
Érdekes, hogy egyik játék sem indul el.

Hosszan nyomva a gombot kikapcsolt és pár másodperc múlva el is indult, de továbbra sem indulnak a játékok.

[ Szerkesztve ]

(#147617) bulikavagyok válasza 8nemesis8 (#147616) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Tényleg érdekes, ezt most passzolom. :(
Csak azért kérdeztem, mert egyik ismerősöm járt úgy, h "korlátozott nettel" üzemelte be az új Xboxát és neki sem sikerült túl jól ez a művelet. Utána hetekig bajlódott mindenféle hibákkal -neki csak egy teljes gyalulás/újratelepítés segített végül.

[ Szerkesztve ]

(#147618) hackeeeee válasza bulikavagyok (#147610) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Most volt akciós, azt hiszem múlthéten, vagy előtte, akkor valami 2500 Ft körül volt a sima, és 5k körül a teljes.

(#147619) hackeeeee válasza 8nemesis8 (#147616) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Cache törlés esetleg? Hátha segít.

Hát, akkor passz.. :( Külső HDD-n vannak a játékok?

[ Szerkesztve ]

(#147620) 8nemesis8 válasza bulikavagyok (#147617) üzenetére

8nemesis8
(veterán)

Köszi. Factory resetet toltam rá, mert jobb ötletem nem volt. Gondolom, ha csak wifi van az nem lehet gond? Amikor net kell úgyis feldobja a wireless lehetőségeket. Az ismerősödnél milyen hibák voltak?

(#147621) 8nemesis8 válasza hackeeeee (#147619) üzenetére

8nemesis8
(veterán)

Nem. Belső HDDre 1TBos verzió.

(#147622) bulikavagyok válasza 8nemesis8 (#147620) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

WiFi nem gond, azzal is ugyanígy mennie kell.
Haveromat is folyton kidobálta, illetve nem indultak a játékok, plusz néha a gép sem.

[ Szerkesztve ]

(#147623) hackeeeee válasza 8nemesis8 (#147620) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Wifi elvileg nem lehet gond. Én is agyaltam rajta, hogy áttolom a gépet AC wifire, mert jelenleg legalább 1 kábellel kevesebb lenne.

Ha FR után sem lesz jó, akkor lehet, hogy valami hdd gond van, akkor viszont gar.

(#147624) 8nemesis8 válasza bulikavagyok (#147622) üzenetére

8nemesis8
(veterán)

Akkor viszont mivel 3nap volt az első játék installja (nem voltam itt) , akkor lehet hogy megszakadt a letöltés vagy frissítés és ez gondot okozhat...

(#147625) 8nemesis8 válasza hackeeeee (#147623) üzenetére

8nemesis8
(veterán)

Oké. Köszi a tippet. Ami viszont zavaró, hogy hibaüzenet sincs. Valami log lehetőség nincs egyébként? Megvolt a FC nekiláttunk újra az installnak.

(#147626) bulikavagyok válasza 8nemesis8 (#147624) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Pontosan, én is erre gondoltam!

(#147627) modflow válasza bulikavagyok (#147610) üzenetére

modflow
(őstag)

Ezért kérdezem, hogy a DLC játszható-e önmagában?

(#147628) norbi2010 válasza modflow (#147627) üzenetére

norbi2010
(őstag)

Írja a dlc leírása, hogy kell hozzá az alapjáték: "Little Nightmares game required; sold separately."

[ Szerkesztve ]

(#147629) bulikavagyok válasza modflow (#147627) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

:B Nem, mivel a DLC nem játék. Az "csak" egy kiegészítő (letölthető tartalom) a játékoz.

[ Szerkesztve ]

(#147630) adise válasza 8nemesis8 (#147625) üzenetére

adise
(őstag)

ha ilyen szar a net. egyaltalan ne engedd netre a boxot kb.

(#147631) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Nuh csak leírom, mert tapasztalat.

Naszóval, jó pár hónapja, szerintem kb. 4-5 hónapja monitorral használom a boxot. Amióta megjelent a freesync opció, azt is. Pár napja kicsit kedvet kaptam a nagyobb képátlóhoz, igaz, nem sokkal nagyobb a TV-m mint a monitorom, 32" a monitor, 40" a TV, de mondom akkor is nagyobb, megnézem mik a lehetőségek. Ugye azért használtam monitoron, mert a TV fölé nem tudtam bepakolni a boxot, mert zártabb a hely, az viszont eszembe sem jutott, hogy a tv mögé tegyem.

Most a tv mögött van a gép, úgy néz ki talán a szellőzés is jó lesz, de ez majd kiderül pár nap, hét használat után.

Namármost, ami számomra érdekesebb, hogy freesync oda-vissza, de valamiért TV-n símábbnak tünik minden.. Pedig, a TV-n nincs freesync opcióm.. Minden más beállítás (4K-hoz) azonos.. Plusz ugye a HDR. Vajon, miért lehet ez? Persze pl. a Horizon 3 alatt érződik a 30 fps, monitoron nem érződött ennyire a szaggatás, hála a freesync-nek.. de ugye egy ideje tolom a New colossus-t, az pl. sokkal jobb TV-n.. Nem nagyon értem, hogy vajon miért..

(#147632) oriic válasza hackeeeee (#147631) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Jobb panel van esetleg a TV-ben? Másra nem tudok gondolni.

Live-Die-Respawn

(#147633) hackeeeee válasza oriic (#147632) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Hát, elvileg talán közel azonos MVA, vagyis tudásban. Én legalábbis úgy tudom, nagyjából.

(#147634) vonSux válasza hackeeeee (#147631) üzenetére

vonSux
(senior tag)

Amióta elérhető a boxon a freesync be van kapcsolva nálam. Igaz, hogy freesync 1-et támogat a monitorom, de kb semmivel nem jobb a játekok futása, mint korabban. Annak nem néztem utána, hogy a konkrét játekok kaptak-e (egyáltalán kell?) patch-et ehhez.

(#147635) RudY válasza vonSux (#147634) üzenetére

RudY
(őstag)

Monitortól is függ, 40-60 fps között szépen elkapja, nagyon "szmút" tud lenni, ha van LFC, akkor ez alatt is jó.

(#147636) RudY

RudY
(őstag)

Alakul lassan, de még mindig nagyon fapados a karakter és a textúrák viszonya: Vigor First Look (Xbox One Gameplay)
[E3] Vigor bejelentés

[ Szerkesztve ]

(#147637) Bep válasza RudY (#147636) üzenetére

Bep
(tag)

Ígéretesnek néz ki, mindenképpen ki akarom próbálni :) , de remélem bent lesz a GP-ben, mert tényleg annyira fapados, hogy egyelőre kb. ennyi kedvem van érte pénzt is kiadni :DDD

(#147638) RudY válasza Bep (#147637) üzenetére

RudY
(őstag)

Igen Game Pass lesz, itt lehet feliratkozni: SIGN UP FOR XBOX CLOSED PREVIEW

(#147639) hackeeeee válasza vonSux (#147634) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

30 fps-es játékoknál sokat hoz, nem érződik annyira, hogy "húzza" mint TV-nél. Mert ugye úgy csinálja a box "mintha 60 lenne", de közben mégsem..

60-nál nincs annyira sok értelme.. 120-144-nél már annál inkább. De javít a boxnál is, főként 60 fps-es játékoknál látszik. Ahol van Dynamic res, ott annyira nem.

Nem tudom, ez most érdekes.. Ezért is akartam kipróbálni.. Tényleg lehet, hogy ennyivel jobb a panel a TV-ben..

[ Szerkesztve ]

(#147640) Bep válasza RudY (#147638) üzenetére

Bep
(tag)

Akkor pacsííí!!! :DD :DDD
Closed nem izgat annyira, lehet megvárom az élest :) bár lehet meggondolom magam :DDD

(#147641) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Egyszer már mintha felmerült vona ez a kérdés.. Játékok alatt van TrueHD és DTSHD hangsáv?

(#147642) FollowTheORI válasza hackeeeee (#147641) üzenetére

FollowTheORI
(nagyúr)

Atmos játékok vannak... DTSHD nem rémlik.

Bitrátáról nem tudok nyilatkozni, de jobb mint a sima.

pl

Gears of War 4
Assassin’s Creed Origins
Rise Of The Tomb Raider

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/XBOX: FollowTheORI / BF V Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#147643) hackeeeee válasza FollowTheORI (#147642) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

És nem Atmos, csak "sima" TrueHD mint pl. a DD, vagy DTS ha hdmi bitstream van, úgy nem megy? Akkor az csak spdif?

(#147644) FollowTheORI válasza hackeeeee (#147643) üzenetére

FollowTheORI
(nagyúr)

Sima többcsatornás kiementre ott van bitstream/PCM (az is uncompressed ugye)... szerintem ilyen TrueHD meg stb nem lesz és nincs.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/XBOX: FollowTheORI / BF V Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#147645) hackeeeee válasza FollowTheORI (#147644) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Jah közben megnéztem, annyit ír rá ki az erősítő, hogy multi in., de, köszi! :)

(#147646) adrian94

adrian94
(senior tag)

Call Of Duty Modern Warfare 3-al sokan játszanak még online? Valaki meg tudná nézni esetleg? :)

Illetve ha régen meg vettem az "Elite-t" a játékhoz akkor most letudom tölteni ingyen az összes DLC-s pályát?

(#147647) oriic válasza adrian94 (#147646) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Most hogy bekerült BC-be egyre többen tolják. Esténként olyan 30 ezren vannak fent. De ha vársz pár percet elindítom és megnézem.

szerk:

Jelenleg 16 768-an vannak online.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#147648) adrian94 válasza oriic (#147647) üzenetére

adrian94
(senior tag)

Köszi :)

A DLC-s kérdésemre tudod a választ esetleg? :)

(#147649) oriic válasza adrian94 (#147648) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Arra sajnos nem tudok válaszolni, DLC-m nekem nincs meg.

Live-Die-Respawn

(#147650) adrian94 válasza oriic (#147649) üzenetére

adrian94
(senior tag)

Az Elite olyan volt mint a mostani játékokhoz egy Season Pass.. Most néztem és sajnos újra meg kéne vennem hozzá a DLC-ket :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.