2019. augusztus 17., szombat

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-20 10:40:11

PROHARDVER!

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, JÁTÉKMÁSOLÁSRÓL, RGH-RÓL, FLASHELÉSRŐL, VPN-ES VÁSÁRLÁSRÓL,MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#147401) Alexios válasza eladogeppc (#147400) üzenetére

Alexios
(addikt)

Hogyne lenne értelme. Ahogy látom ezek nagyrészt régebbi játékok(pl. forza 6 van csak), ahol még nem tudott 4k-t a gép, de ettől miért lenne értelmetlen 4k tv-re 4k felbontás

(#147402) eladogeppc válasza Alexios (#147401) üzenetére

eladogeppc
(veterán)

Valószínűleg pluszban még fűteni is jobban fog, mint nem 4k-ban. nem ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#147403) Alexios válasza eladogeppc (#147402) üzenetére

Alexios
(addikt)

Valószínűleg igen, mert nagyobb számítási teljesítménnyel jár, de nem teljesen értem ettől miért lenne felesleges

(#147404) eladogeppc

eladogeppc
(veterán)

Mert azt olvasom/nézem youtube-on, hogy hiába a 4K, mert a játékok képét a box csak és kizárólag Upscaling-eli. A textúrák nem 4K-ra optimalizáltak. Ezt a munkát a TV is elvégzi amit vettünk.
Olyan videót nem találok, ahol az Xbox One S 1080p-ben és 4k-ban tesztelve lenne.

Szerk: Akkor már teljesen elbizonytalanodtam, hogy a FAT-omat lecseréljem-e +24eFt-al többért egy One S-re. :( A 4K-s tévén mind a kettőnek szar lesz a képe ezek szerint :( 49"- :(

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#147405) Alexios válasza eladogeppc (#147404) üzenetére

Alexios
(addikt)

ha One S-ről van szó, akkor ott tényleg csak felskálázás van. A one x az ami 4k textúrákat használ. S akkor éri meg ha esetleg szeretnél rajta 4k videókat nézni(pl. bluray, netflix, stb), mert ott valós 4k kimenete lesz, játékoknál nem.

Amúgy szerintem egyáltalán nem szar a képe, mikor nekem lett fullhd helyett 4k tv semmivel nem volt csúnyább sőt. Sokkal kisebb váltásnak éreztem a one s - one x váltást mint a tv különbség

[ Szerkesztve ]

(#147406) Dzsuri89 válasza norberto_th (#147390) üzenetére

Dzsuri89
(őstag)

Én digitálisan vettem meg (sajnos), az egyik legszarabb játék amit láttam Xbox-on, ráadásul nekem One X-em van és azon is hulladék lagg az egész, időnként kimerevedik a kép pár másodpercre, majd fullra kidob az egész játékból. Mintha rémlene, hogy a lemezes változat jobban fut...

[ Szerkesztve ]

XBOX Gamertag: Dzsurii

(#147407) eladogeppc válasza Alexios (#147405) üzenetére

eladogeppc
(veterán)

Szerinted megér 24eFt-ot az, hogy az új XBOX One S 2 év garos a régi meg 2014-es már ?
Mármint attól tartok, hogy nem ér meg 24 ezret a váltás. Nem tudom mennyire haldoklósak a boxok.

Én csak a gari miatt cserélném le igazából.

[ Szerkesztve ]

(#147408) Alexios válasza eladogeppc (#147407) üzenetére

Alexios
(addikt)

Ha nem szeretnél 4K blu-rayt nézni rajta nem

[ Szerkesztve ]

(#147409) kakuk.tamas válasza x360elite (#147399) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Zegi vagyok, de ez a hely nekem is új... Utána járok a boltnak. :))

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#147410) StLui válasza wesder (#147395) üzenetére

StLui
(veterán)

Érdekes, hogy az elpocsékolt időtöket nem számoljátok bele sosem, ezek szerint nem is ér semmit? :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#147411) #80123904 válasza eladogeppc (#147400) üzenetére

(törölt tag)

Ez 2016-os lista :D Ez még a pro és az X előtt volt. Azóta jöttek új játékok, amik támogatják. Illetve sok régi is kapott javítást.

(#147412) x360elite válasza kakuk.tamas (#147409) üzenetére

x360elite
(senior tag)

Miattam nem kell, én már megtettem. Köszönöm, de számomra ez a bolt már nem is létezik. :N

Miért van az, hogy a már szinte nevetségesen olcsó cuccok mindig az ország valamely eldugott csücskében mindentől távol találhatóak?" Magyarország az egyetlen ország, amely minden oldalról határos saját magával"!!!??? Kész röhely...

(#147413) StLui

StLui
(veterán)

Nem lesz VR, na ez egy nagyon szomorú hír számomra, mióta kipróbáltam a GT-t VR szemüveggel, hihetetlen jó volt, azt csak később tudtam meg, hogy csak egy autó ellen lehet játszani ott is, az is gépi.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#147414) eladogeppc

eladogeppc
(veterán)

Akkor megéri vagy nem éri meg cserélni?

(#147415) wesder válasza StLui (#147410) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Ha 10-20-30k-t tudok spórolni vele, akkor szerintem az nem elpocsèkolt idő.

Fogadok hogy majd azèrt lesz sz@r az új Box mert nincs VR. :U

[ Szerkesztve ]

"Überkirály volna a Horizon 4, ha nem a bal oldalon kellene vezetni, engem pl halálosan idegesít, megvettem és ezért nem használom. Inkább erre kellene írjanak valami peccset."

(#147416) 3L1T3 válasza wesder (#147415) üzenetére

3L1T3
(aktív tag)

Há de mé nincs? :D

(#147417) Def26 válasza wesder (#147415) üzenetére

Def26
(félisten)

melegen ajánlom nekik hogy legyen. :D ha nem lesz minek jön új gép, bőven elég akkor a sima ona x is. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#147418) 3L1T3 válasza Def26 (#147417) üzenetére

3L1T3
(aktív tag)

Amíg ez a CPU van benne nem elég szerintem.

(#147419) StLui válasza wesder (#147415) üzenetére

StLui
(veterán)

Ezt csak te tudhatod mennyit ér egy óra az életedből, és mire tudnád azokat az órákat használni helyette

(#147420) Def26 válasza 3L1T3 (#147418) üzenetére

Def26
(félisten)

én nehezen tudom elképzelni, hogy olyan erős gépet tegyen le sony/ms az asztalra amivel natívban lehet 4k játékokat játszani.
Elhittem, hogy one x képes rá, de parasztvakítás volt és szerintem soha nem lesz ilyen, mert ahhoz iszonyatos hardver kell, amit nem hiszem, hogy bekockáztat bármelyik gyártó is konzolként eladni, túl drága lenne, hűtést megoldani, fene tudja le tudják e gyártani nagyobb mennyiségben adott hardvert stb.

pc -n most mi kell mondjuk egy natív 4k assassin creed egyiptom vagy mihez?

[ Szerkesztve ]

(#147421) Csapoati válasza Def26 (#147420) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

A kulcsszó a célhardver. Azért kell bika PC a 4K-hoz, mert nem fognak a fejlesztők x+1 platformra optimalizálni, míg a konzolnál az x+1 az pontosan 1-gyel egyenlő. Simán elhiszem, hogy a következő Xbox még inkább képes lesz a 4K + 60 fps-re.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#147422) 3L1T3 válasza Def26 (#147420) üzenetére

3L1T3
(aktív tag)

Nem szabad PC-hez hasonlítani már csak az alacsony api miatt sem. A Pro és az X is sajnos CPU limites ezért próbálták meg növelni a GPU-t, hogy majd a GPU átvesz számításokat a CPU-tól.

(#147423) kakuk.tamas

kakuk.tamas
(őstag)

Sziasztok!

Van itt még olyan emberke, aki szokott R6 Siege-el játszani? Kérdezném, hogy nála is ki szokott fagyni a játék ranked alatt? :(

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#147424) Fin10 válasza norberto_th (#147385) üzenetére

Fin10
(tag)

Megnéztem a beállításaim: Display resolution 4K UHD-n van, Advanced-Video modes menüben Allow 50Hz, Allow 24Hz, Allow 4K és Allow HDR be van pipálva, a Video fidelity menüben a connection auto detecten van, a colour depth 30 bits per pixel, a colour space standarden van. Ezek mellett azon a képen amit linkeltél minden sor mellett zöld pipa van! Amíg ott nincsenek pipák, addig nem jól van beállítva valami!

(#147425) oriic válasza kakuk.tamas (#147423) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Egy két naponta tolom. Eddig még nem fagyott ki soha (Xbox One S)

Live-Die-Respawn

(#147426) kakuk.tamas válasza oriic (#147425) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Nálam az elmúlt 2 napban kétszer is... És baromi idegesítő, mert mire vissza lépek, 2 kört lement... (Szintén One S)

Szerk: a csapatból 5ből 3 embernek ki fagyott a játék...

[ Szerkesztve ]

(#147427) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

másik kedvenc featurem amikor gondol egyet és vált két játék telepítése közben. elindítottam a bf1-et és az andromedát egymás után, mikor leléptem itthonról a bfből lent volt 20 giga, most hazajövök erre a bf félbehagyva és szedi az andromedát, ki az ég f*sza mondta neki? :W

Everything written more than 5 minutes ago is now legacy code.

(#147428) twi452

twi452
(senior tag)

Kipróbáltam a war thunder-t.. megelőlegezem, hogy rendes bukta lesz belőle xbox-on.
One x-en is szépeket beugrik 30 fps alá kb 5 mp-enként nyilván attól függően mennyi akció van épp.
Repülős részen kontrollerrel irányítani hááát.. A pc-s "egérkövető" beállítással(ez a default)megszokható de nem mondanám versenyképesnek tudván, hogy milyen egér+billel.
Jelen pillanatban ugye crossplatform kell nyomni mert Xbox játékos nem nagyon van még :)
A tankos rész irányítása rendben van, nagyon nagyon finoman is lehet célozni tényleg pixelt vadászni mint pc-n de nyilván itt csak a lassabb játékmenet miatt nem akkora a konti hátránya.
Hajókat csak tesztkörre vittem kb ugyanaz mint a tankok de a rengeteg káosz géppuska tracer miatt élesben ez mégrosszabb lesz mint a légiharc :D

(#147429) smokiii1 válasza Csapoati (#147421) üzenetére

smokiii1
(tag)

Szerintem a 60 fps-t a következő generációban se fogják erőltetni. A sima vagy a slim xbox one se mindig tudja tartani még a 30-at se, nem hogy a 60-at. Persze vannak ellenpéldák, de a legtöbb játék amit próbáltam boxon droppolt 30-ról, néha csak kicsit, néha már nagyon is, annyira hogy bőven a játékélmény rovására menjen.

(#147430) DaveHutt válasza Def26 (#147420) üzenetére

DaveHutt
(őstag)

Ott kezdődik PC-n a 4k gaming, hogy GTX 1070, ami 150 ezernél indul. Tippre minimum 350-400 ezret el kehet tapsolni csak a dobozra, utána vegyél még 4k monitort is.

[ Szerkesztve ]

(#147431) Def26 válasza DaveHutt (#147430) üzenetére

Def26
(félisten)

jah, de alacsony api ide vagy oda, az amd vergődik már elég régóta, hogy azokban se bízzak. Főleg itt a ph -n, abu hinti az igét azt soha nem történik semmi sem. Konzolon sem érzek semmi jót az optimalizálással kapcsolatban, max exkluzívoknál.

[ Szerkesztve ]

(#147432) Alexios válasza Def26 (#147431) üzenetére

Alexios
(addikt)

Általában mondjuk ez tényleg az exkluzívoknál van így, ezért is zavar azok hiánya. Elég megnézni a Last of Us mit hozott ki pl. PS3-on, vagy a Halo 4 X360-on azokból a hardverekből(összehasonlításképp ott van a Halo3 szintén X360-ra). Valahol ez is lenne az exkluzív lényege, hogy csak erre a gépre koncentrálnak és mindent kihoznak belőle amit lehet

(#147433) Def26 válasza Alexios (#147432) üzenetére

Def26
(félisten)

nekem az is elég lenne, ha fizetne az ms a multi cím fejlesztőnek és kicsit magasabb textúrákat kapna az x. :) Nagy várom a battlefield v részelteit. :)

más: Visszaraktam a gépet normál dashboradra, és hát nem tudom mi változott de érezhetően sikamlósabb lett a menü. Tényleg csak kalandvágyóknak jó a béta dashboard.

[ Szerkesztve ]

(#147434) csipesz80 válasza Gombinyó (#147374) üzenetére

csipesz80
(csendes tag)

cseng cseng

XOX + PS4 pro még nem hallottam őket vitatkozni,hogy én vagyok az erősebb,de én futtatok olyan játékot amit te nem...GT csipesz80

(#147435) 3L1T3 válasza Def26 (#147433) üzenetére

3L1T3
(aktív tag)

Persze, csak kalandvágyóknak való, akik hozzá is tudnak tenni a bétához!

(#147436) #78687232

(törölt tag)

XO S most akkor milyen felbontást támogat FHD-n kívül? Nem az UHD-re gondolok, mintha egy a kettő közötti felbontásról is lett volna szó.

(#147437) hackeeeee válasza norberto_th (#147383) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Ez szerintem hülyeség.. Hát, Nekem 4K-n ment a TV és a monitor is.

Plusz, ha a box-ban 1080p van állítva, akkor minden játék 1080p-ben megy, nem vált át UHD-re.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar - Dahua DH-IPC-HFW1320SP-W 3MP 2.8mm WIFI IP kamera eladó

(#147438) hackeeeee válasza #78687232 (#147436) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

1440p-t, elvileg, legalábbis Én úgy tudom, hogy megkapta az S is.

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar - Dahua DH-IPC-HFW1320SP-W 3MP 2.8mm WIFI IP kamera eladó

(#147439) #78687232 válasza hackeeeee (#147438) üzenetére

(törölt tag)

Igen, köszi. Azóta gyorsan sikerült megtalálnom, S és az X kapta meg. :R

(#147440) eladogeppc

eladogeppc
(veterán)

Meglett az új One S ! :D

Valaki tudja, hogyan lehet azt beállítani, hogy két kontroller esetén melyik profilba lépjen a gép automatikusan ?
Valamiért mind a kettő ugyanabba lép, pedig Link Controller megvolt a profilokhoz.

Köszönöm szépen !

(#147441) norberto_th válasza DaveHutt (#147393) üzenetére

norberto_th
(aktív tag)

Köszönöm a kitartó segítségeteket! Mostmár nem szaggat a Mafia 3 sem, a képjavító technológia volt, ami más játéknál nem, de ennél gond volt. Régről a Mafia 1-től szebb emlékeim vannak..de már értem miért mondja mindenki hogy egy kalap...
A gta viszont gyönyörű!
A F1 2017 továbbra is ronda, szerintem ez ilyen..tesómnál kicsit szebb a sima one-on, azt nem tudom miért de ez van. Viszont 1080p-ben szebbek a játékok szerintem, még a gta 5 is, élesebb vagy nem is tudom, 4k-van elmosottabb, bár lehet direkt csak az én szememnek más. Mindenesetre 1080p-ben használom az S-t, a 4k az X privilégiuma. A menün mondjuk látszik, a betűkön hogy 1080p (mármint xbox menüben).

Esetleg akkumlátort tudtok ajánlani a kontrollerhez jó árban? Az elem nemsokáig bírja. :U

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#147442) Cyrin válasza norberto_th (#147441) üzenetére

Cyrin
(addikt)

link

[ Szerkesztve ]

(#147443) Crytek

Crytek
(veterán)

Gears 5 4K 60fps

Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, CM 212+,Zotac 1070Ti AMP! Extreme / Xbox One X

(#147444) Amarth

Amarth
(aktív tag)

Azoktól kérdezném,akik használják az Xbox app-ot androidon,összekapcsoláshoz kér egy 6 jegyű kódot,amit a box mutat valahol.Mi lenne ez? Hol lehet megtalálni?

X1 Tuzvihar

(#147445) vonSux

vonSux
(senior tag)

Játszható a Crew 2 open beta.

(#147446) robbertto

robbertto
(csendes tag)

Sziasztok!

Jászik még valaki BF1 multival mostanában? Egy ideig nem volt goldom, ezért pihent a dolog számomra, viszont újra elkezdtem játszani és egyre többször van az, hogy fél óra alatt nem találok egy olyan pályát ahol lennének emberek rajtam kívül.

Tegnap pl, frontline módban szerettem volna játszani de a Quickmatcban nem talált számomra szervert ahol lettek volna!
Ha server browseren keresztül választok pályát akkor meg elég sokszor ledobál (server disconnected).
Miért van ez??

Néztem a BF1 server tracker -en, este több, mint 17 ezer ember volt elvileg xboxon, de ha játékosok száma alapján rendezem a servereket összesen nincs 500 ember!?
Nincs pedig bekapcsolva filter a serverválasztónál....menüben esetleg lehet valamit állítani, amivel jobb helyekre bejuthatnék??

(#147447) Def26 válasza robbertto (#147446) üzenetére

Def26
(félisten)

Mostanában iszonyatosan szarakodik a játék boxon. Nem tudom mitől lehet de kb. ugyanazokat produkálja mint megjelenéskor. Vagy talál szervert vagy nem, néha nem is jelentkezik be online állapotba. Ilyenkor nekem az segít, hogy hosszan nyomom a bekapcsoló gombot ami teljes újraindítást csinál. Ettől függetlenü másnapra megint szarakodik.
Kerestem nár netem megoldást de egyelőre nem tudjuk mi lehet az oka. Az érdekes, hogy ilyenkor a bf4 is akadozik de más játékkal nincs gond. Tehát valami az ea -nál lehet de akkor a többi platformon meg miért nincs...

(#147448) sugarforce válasza norberto_th (#147441) üzenetére

sugarforce
(őstag)

Panasonics eneloop, eneloop pro, ikea ladda.

(#147449) l.skywalker

l.skywalker
(Topikgazda)

Ingyenes és béta játékok:

Free – 22.06-tól 24.06-ig
- 7 Days to Die
- Killing Floor 2
- PES 2018

Beta
- Hyper Universe
- The Crew 2
- Warhammer 2: Vermintide

[ Szerkesztve ]

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

(#147450) Gijon válasza robbertto (#147446) üzenetére

Gijon
(senior tag)

Def válaszát tudom megerősíteni annyiban, hogy szerver oldalon szaraxik valami, mert tegnap a battlefront 2 is kidobott vagy 2x. Ha működött, akkor meg kilépéskor fagyott be a menü és se ki, se be nem engedett volna..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.