Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twi452

    senior tag

    válasz axlfsi #145013 üzenetére

    Azt hiszem az egyik emberemnek alapból volt skill-je a fejlesztéshez. Most a végén kellett vadásznom új embert, hogy legyen utility-s is a hidropóniához..na ez volt a macerás rész.. órákig nem volt se olyan ember, se olyan akinek szabad volt a skill-je mert könyvem az volt hozzá :)

    Az első kis bázison egy 2esre fejlesztett kerttel + 30% termelékenység mod és egy kajás outpost ha jól rémlik majdnem 4 kaját csinált naponta úgyhogy 5 emberrel már nem volt gáz mert nyilván hordtam haza a zsákokat is ha találtam.
    Szerintem a kocsi a legfontosabb a játékban aztán pedig bármelyik .50-es kaliberű anti material puska :D

    Az új helyem meg egy ipari telep, valamilyen szeszfőzde ott jelenleg már van áram + víz és tudtam csinálni hidropóniás kerteket is úgyhogy most 6 vagy 7 emberrel már picit többet is termelek mint amennyi kell.
    De kell is a kaja mert ott kajából tudok kraftolni üzemanyagot meg eladható piákat stb :)

    Amit nem találok egy kereskedő embernél sem azok a kocsi fejlesztő csomagok. Építeni olyan "garázst" meg felesleges mert nincs olyan emberem aki tudna craftolni..:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák