Hozzászólok Aktív témák

• peterkeT

nagyúr

Azért a mennyiség sem minden. Nekem is fáj a fogam némelyik PS-es exkluzívra, de őszintén szólva értékelhető, nagy névből ott is csak annyi van, mint boxon. A többi vagy rétegjáték (főleg japán piacra, és manga-, anime-, illetve jrpg-rajongóknak), vagy hulladék. Persze ha rászánnám magam végre, hogy vegyek egy használt ps4-et, hogy kipróbálhassam a kötelezőket, úgymint Uncharted, HZD, Last of Us, esetleg Last of the Guardians, akkor is ennyi volt, bár elismerem, hogy ez is impozáns felhozatal. Gran Turismo is biztos jó, de Forza azért nagyobb név, a God of War pedig engem személy szerint nem érint, más komolyabb exkluzív meg azért arrafelé sem nagyon van...

Szóval a Sonynak nagy a szája, de kezdenek elmájkroszoftosodni, őket is csak a korábbi sikereik viszik előre, újítás ott sem nagyon van, csak a sokadik rókabőrök.

A VR meg engem abszolút hidegen hagy, ha a személyes véleményemre vagy kíváncsi, akkor ez az új 3D, vagy Kinect.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Hozzászólok Aktív témák