Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vonSux

    őstag

    Tegnap egész nap nyúztam egy X One X konzolt, több játékkal, 4k (nem hdr) megjelenítőn. Jó ideje nincs xboxom, tök jó volt kicsit visszatérni a platformra. Az első szériás one-hoz képest, nagyon szembetűnő az előrelépés. Magát a hw-t nem ragozom, ti jól tudjátok, hogy pöpec lett, igazi kis masszív erőgép. Sokak kedvenc rágógumijára is egyértelmű a válasz; egy ps4 pro sokkal hangosabb :D A multiplat játékok megjelenésével kapcsolatban én nem vettem észre különbséget a ps4 pro-hoz képest (ezeket próbáltuk: Wolfi2, AC Origins, BF1, Cod ww2). Simán lehet, hogy ha egymás mellé raktuk volna a két konzol képét, akkor feltünt volna, de összességében nekem nagyon hasonló az élmény. Nem akarok flame-elni, de kb most van azon a szinten az MS és a Sony konzolja, amivel ennek a generációnak meg kellet volna jelennie. Kíváncsi vagyok, hogy a várható játék patch-ekben és új megjelenésekben még milyen tartalék van. Ha ma vennék Xboxot tuti, hogy az új gépre szavaznék (akkor is, hogy ha nem 4k panelon játszanék). És ha szembetűnő lesz a különbség egy ps4 pro-hoz kèpest, akkor mindenképpen zsákolok egy X-et. Összességében, szép munka az MS-tól :C

Új hozzászólás Aktív témák