Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sentinel80

    aktív tag

    válasz l.skywalker #102041 üzenetére

    nyilván nem itt fogunk belemenni, hogy hol és melyiknél voltunk\vagy.

    Ahol én voltam, ott nem igazán volt demokrácia, volt a kiskirályok csapata, akik vitték a fő csapást, tanfolyamokra jártak és voltak drónok, akik a helykitöltés miatt lettek felvéve és azért, hogy a megrendelőnek megmutassák van ember. Én csak húsdarálónak hívtam, akinek nem tetszett ez a felállás, többet akart, akkor csáó, tud a helyed mettől, meddig. Én amúgy olyan helyen nem voltam még, -sajnos, ahol csak akarat kérdése a sok tanfolyam, mert ahogy láttam azt a csoportvezetők használták a saját maguk képzésére, amíg mi a napi munkát végeztük. Az ISTQB vizsgán derült ki, hogy a csoportvezető is oktató és vizsgáztató:DD

    Amit a munkáról leírtál tipikusan a beton várvédő mesterek stílusa: elsírja az ilyen magát milyen sok és nehéz a munkája, mikor rá akarnak valamit bízni, de mikor arról van szó, hogy át kéne adni a melót, azt mondja, hogy nem sok dolog van vele:D Ezt már több helyen láttam.

    Egyik helyen ahol voltam,pl az otthoni munkát úgy értették, hogy dolgozhatsz otthonról is ha beteg vagy, vagy ha nem érsz be:DD

    Szóval jó helyen és dimenzióban vagy, nagy tisztelet neked - de nekem elhiheted, ez nem általános mindenhol.

Új hozzászólás Aktív témák