Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Napfénysüti #22427 üzenetére

    Huhh ma én is láttam egy olyan 30+t. Egy rendezvény után voltam ilyen afteren helyi dizsibe. Na a rendezvényről is feltunt pont előttem ült de ilyen fullos, vörös kb 32 éves csajt képzelj el, fehér feszülős naciba, kirajzolodo tanga, és gyönyörű arca volt. Szolibarna,de nagyon ott volt. Maga az egész nő nagyon megragado, főleg olyan formas részekkel.

    Na a rendezvényen meg a kb +15 évvel idősebb férjével volt, mikor atjott a csaj a diszkóba a férj lepattant.

    Egész este vártam az alkalmat, kiment cigizni utána mentem erre fel a kidobok persze h nem engedtek ki mondván, hogy "csak hátul cigizhetek ". K*rva életbe mondom Kimentem a másik részre elszivtam bejottem sehol senki. Na végre visszajott leult, elmentem pulthoz megittam 3colat mielőtt odamegyek mondom. Na megittam nézek hátra utána erre fel addigra kicsit beb*szott és látom már a kis tancter közepén körülötte 25-65ig kb, mindenkivel táncolt és nem lekestem?

    Mondom magamba ez a hajó is elment. Pedig annyira akartam mert teljesen másnak tűnt meg az elején mikor nem volt még nagyon piás tök visszahuzodo,simulekonynak tűnt erre fel mire kapcsoltam addigra körbe vettek a kanok és itt el is úszott a hajó :S Máshoz nem volt kedvem csak hozzá, Őt néztem ki magamnak egész estére amíg lehetett, valszeg el is lettünk volna amilyen közvetlen de hát. Túl sokat szöszöltem s helyettem lecsaptak. Aztán jöttem beultem kocsiba és mentem haza.

    Most megint 2napig szerelmes leszek :D
    Most utána néztem facen. 35 lesz, 1gyerek,egy férj. :D És ezek ellenére olyan nyitott volt. De mindegy. Jovoheten keresek mást majd ha megyek vhova :DD

    Buster: Most már megertem miért jönnek be neked a milfek :D

    Giinos: Ez a spat.egy kalap szar :D azt gondoltam h kicsi de h ennyire. Vip résznél meg a kanapé bazz otthoni lepedovel van letakarva. Hát én csak néztem. Tehát maradok a ligetnel :D

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák