Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Szlopa #35308 üzenetére

    Azért elképzelhető, hogy annak a KV-nak lett volna szerepe, ha az ellen másképp helyezkedik.
    De mikor elindult a hegyre még egyikötök sem tudta melyik oldalon kéne menni.
    Lehet más leosztásban Ő idiótázna téged, pedig ugyanaz a két ember vagytok, csak másképp alakul a csata az ellen helyezkedése miatt.

    ---

    Más.: T34-el szokás szerint beálltam egy árokba. Csak a torony felső 2/3-a látszódott ki.
    5-ből 4x eltaláltak. és ki is nyirtak torony lövéssekkel.
    Ebből 2 db a kis bebújót érte (kb 5cm magas), éa volt még 2 db lecsúszós nyom a tető szélén. Az 5. nem tudom hova ment mert elpusztult a tank. Mindez 300-400 méterről.
    Nem értem.... a végén már előre-hátra ingáztam ne tudjanak pontosan célozni.

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Szlopa #35319 üzenetére

    Valóban ritkaság, hogy a bázis melletti hegyre bárki felmenjen az artykon kivül, de már én is voltam ott. Nem sok értelme van, kivéve ha védelemre rendezkedünk be.
    Lehet a KV-s védeni akart, mert a csapatleosztásból ezt sakkozta ki a legjobb megoldásnak, de amikor hullott az ellenfél akkor már nem volt érdemes a bázist védenie és elindult támadni, amiből csak a foglalás maradt neki.

    Én is támadásra használom a TOP tankomat - ha az vagyok - de nem tartom rossz ötletnek a védelmet sem. A legfontosabb a nagy tűzerő koncentrálása, azaz a tankok ne egyedül szaladgáljanak, mert annak általában hősi halál a vége.
    ***

    (#35320) MCGaiwer Azért ha 2 IS4 foglal, nem olyan egyszerű a megközelítésük és lekoccolásuk. De ha csak 1 és van távolabbról támogatása, már akkor is szinte biztos halál, és a 0-ázás után folytatja a foglalást.

    [ Szerkesztve ]

  • Atlantis

    veterán

    válasz Szlopa #37011 üzenetére

    Hát, ha egyszer a hajad elvesztése árán sikerül vele összehozni a nagyobb motorokat, akkor elhiszem, de alap motorral a döglött lajhár előbb megindul, mint az.

    Párhuzamosan csinálom a két német heavy ágat és a 3601H biza sokkal jobban bejön, pedig az se egy rakéta.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Aktív témák