Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz vhw #5029 üzenetére

    Hm. Tlán azért szidják, mert 200 méternél távolabbról, azaz pontosan 248 méterről 5ből 5ször a fullosan rázúmolt T34-85-ös tankot egyszer sem találtam el 90%-os legénységgel, és nem ő volt az egyetlen, akinek mellélőttem, kikaptunk mint az állat, kilőttek, a javítás volt maga 4000 fölött, plusz a töltények, több mint 18 ezer, és kaptam kb 9000-et, mert szokás szerint a csapat megint "tette a dolgát", azaz hogy semmit. Prémium nélküli játékról van szó. Nos akkor miről is beszélünk?
    Mert az, hogy bétában kipróbáltad, az oké, de ott az arany, meg a premium miatt nem vetted észre, hogy csak úgy röpöködnek az ezresek a lecsóba. Én meg ezért a játékért nem fizetek, úgyhogy marad a standard, és h a KV-3-nál nem is lenne annyira húzós, mert ha mázlid van, akkor kijössz kis pluszba, vagy nullára, de ez fölött már IS..stb... a javítás sem olcsó, és uyge mint tudjuk, arra mindíg szükség van, amíg olyan hadvezérek vezetik a csatát, mint LÖWE tulajok és társaik, akik csak azért vannak ott, hogy meglegyünk 15-en :W :W

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Aktív témák