Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz biggamer #5027 üzenetére

    hát én már semmin nem lepődök meg, mert KV-t is ugyanúgy berakta 8-as 9-es tankok közé.
    A helyzet az, hogy a KV-3-mal kicsit több esélyed van a túlélésre, mert van fullon 870hp-ja, az már nem annyira rossz. Bétába nekem a KV-3 egy körig volt meg, aztán leadtam, mert retek lassú volt. Most így fullon is az, max 31-gyet megy, lassan fordul a test, a torony elviselehtő, főleg a KV-hoz képest. Szóval olyan felemás véleményem van róla, jó is meg nem is. De a KV-val a 107-est mindenképp megéri kifejleszteni, mert azt KV-3-on tudod használni és azzal már van egy kis esélyed. Amit még érdemes hozzá, aza 100-as ágyű, mert az lesz majd az IS-3-ason is. Tudnillik a 122-es D-2-es ágyúk kalap szart sem érnek, oké, hogy 175-öt átvisz, meg 390-et sebez, de olyan rohadt pontatlan, hogy ihaj, és azért nem vicc, mikor mondjuk egy Malinovkán lősz a másik oldalra, és csak számolod, hogy mennek az 1000-esek a lecsóba, mert bizony itt már 1025 cr. darabja a tőtténynek. Szóval nekem prémium nélkül felejtős.
    Ami mégis a legjobban bosszant ebben a tankban, mármint a KV-3, ban, hogy olyan mint egy benzinnel lelocsolt konzervdoboz, egyet finganak, és már éges is, hihetetlen.
    Remélem nem vettem el a kedved:D

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Aktív témák