Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz tank1 #48045 üzenetére

    a német ág már megvolt, még az amcsi lesz majd egyszer.

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz tank1 #48045 üzenetére

    +20mm haspáncéllal meg 5 lövés pattan még le róla ;)

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz tank1 #48045 üzenetére

    Nem értem a problémátokat, én anno az orosz ágon kezdtem el játszani, TD, majd heavy, később medium és arty részen is.

    Amikor olvastam az US ág változásáról, akkor 0ról nekiálltam és kihúztam a régi T34ig (xp váltás nélkül fullos lett, csak a T30 nem lett meg).
    Ezek után eldöntöttem, hogy nekem az US ág jobban tetszik - dacára, hogy gyengébb ágyúk/páncélok vannak az oroszokhoz képest - és elkezdtem tolni a mediumokat/artykat is.

    Közben kipörgettem az IS4et - S70 -, hogy maxos legyen a beígért változáskor, így KV,KV3,IS4 is a garázsban állt maxosan.

    Ugyanúgy másnak is megvolt az esélye - Gold > XP nem váltottam, prémiumom viszont volt, ezt beismerem -, hogy ezt végigcsinálja. Nem kellenek a "nekem is kéne free premium tank" szövegek. Én is azért kezdtem el anno 0ról az ágat, mert akartam azt a tankot premiumként, az más kérdés, hogy nekem nem volt büdös "hónapokat" rááldozni, hogy legyen egy premium tankom. Ami nem volt ingyen, csak nem valódi pénzt adtam érte, hanem "csak" az időmet.

    Az az érvelés sem helytálló, hogy csak most kezdett el valaki játszani és ezért lemaradt. Egyrészt akkor más volt és akkor megvolt ez a lehetőség, pont. Én sem reklamálok az ükapámnál, hogy miért nem ejtette teherbe 1 évvel előbb az ükanyámat, hátha akkor 1 évvel előbb születek és 1 évvel korábban kezdtem el a játékot.

    Paul119: Vígasztaljon: az ISU is legalább ilyen szar lesz, ameddig nem lesz meg a BL10. Utána már csak akkor kapsz majd agyf*szt, amikor egy olyan tankról pattan le, amit a lövedék egyébként hosszában 2x átvinne. :P

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • bullseye

    addikt

    válasz tank1 #48045 üzenetére

    voltak, volt egy német E-invázió, +pnather csere-bere
    volt az USA ágon minimális csere medeknél
    nemrég volt USA nagy csere heavy fronton + 2. TD vonal
    most volt az orosz nagy heavy csere

    ezeket jóformán egy időben tudtuk meg, volt is sírás, hogy mennyit kell várni, ezért ha van eszük (t34 rush is milyen gáz volt...), most nem szólnak, csak ha már nagyon kész vannak. De egy ideje hallani egy második német TD vonalról. + várható francia ágbővítés és a brit haderő megjelenése...

    'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Aktív témák