Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    válasz fsb1000 #46031 üzenetére

    Tegnap 8. csatám amit zsinorban nyertem. IS-4 volt épp soron duplázni.

    Már csak a löveg és a motor hiányzik, még nem érzem ezt a tankot úgy mint az IS-3-mat.

    Prokhorovka (vagy mi) pályán, szépen (Legalábbis szerintem) eloszlottunk a pályán erő és tank osztályok szerint. Az ellen oldalon Eff érték alapján ugyanolyan jó ellenfelek jöttek, de ők csak 2 oldalt voltak, középen nem. Egy M103-mal középen áttörtem úgy hogy jobbról a hegyről a Platoon társam sebzett mindenkit akivel harcba keveredtünk.

    Bár iszonyat jól csináltuk, a másik oldalon elkezdett fogyni a csapatunk. Az ellenséges 2000-res Eff értékes arty, sorra szedte ki az E-100, IS-4 stb tankjainkat.

    Én szokásomtól eltérően nem rohantam meghalni, ahogy szoktam (platoon társaim szerint...), hanem minden lehető fedezéket "megöleltem". Arty csak 1-szer tudott direktbe sebezni 900 HP-t utána csak 150 hp-kat, de azt folyamatosan splash damage-gel.

    Az M103-mal előretörtünk és megálltunk a vasúti átjárónál az ellen bázishoz közel. Ekkor élt még 3 arty, 2 Tiger, 1 Tiger 2, és egy Object 704.

    Az M103-munk átbukott a vasúti átjárón és megállt (HIBA), hogy kiszedjen egy arty't. Egyből meghalt...

    Azért írtam le ilyen részletesen mert itt kezdődött, hogy: Public chatba, hogy mindenki lássa "M103: PLEASE KILL THAT FUCKING IS-4, THE ONE WITH 800(kb) HP", "KILL THAT COWARD"

    Ebben a pillanatban megtoltuk őket 3 irányból és libasorban leszedtük őket. Ahogy kikukucskáltam, felvillant a parancsnoki "Pilács" és jött egy 704 damage-es löves az Objectől. Erre a másik IS-4-ünk rárontott, odafordúlt és kapott tőlem egy puszit. Tigris 2 kiszedte és nyertünk.

    Végig, ment a közös csatba, hogy miattam veszítjük el a csatát és mekkora fáking núb vagyok stb.

    15:10-re nyertünk. A nyerés érdekében (úgy hogy tudtam, hogy felém néz) magamra vállaltam az Object 704, 704-es lövését. Lehet enélkül is nyertünk volna, de a másik IS-4-ünknek csak 140 Hp-ja volt...

    Kérdeztem a platoon társam aki nagyon jó és nagyon keményen szokott bírálni, hogy, "Did I screw this up?". Azt mondta: "No. He was just frustrated, that he died".

    5057. játékom volt. Soha nem nooboztak le azért, mert majdnem top tank-ként óvatosan és észel hoztam egy csatát, úgy, hogy a (még élő) társaim is okosan lesték, mikor nem őket nézi az Object. Hát ezt is megéltem. Ezek szerint nem ez volt az utolsó ilyen, főleg ha IS-4 megy Tier 10-be...

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

  • whatnot

    őstag

    válasz fsb1000 #46031 üzenetére

    Én is inkább játszok egy következő kört, de amikor közvetlen kihatással van rám a hülyék (nem bénák, ezen minduntalan elsiklasz) játéka, akkor nem lehet nem észrevenni.

Aktív témák