Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz D.Orion #40827 üzenetére

    Hat persze hogy jol tettem, csak elcelodtem :)
    En meg nem tapasztaltam egytalalatos kilovest, de ami kesik nem mulik...(bizonyara te mar tapasztaltad)
    Az a gond, hogy sok tankom van, amit huzok...ha nem is a jargany fejlesztest, akkor azok legenyseget.Es bizony megyek sokszor minuszos koroket is, a +korok altalaban olyan 5-10 ezer korul mozognak, ha nagyon szerencses es jo vagyok akkor akar +15-20 ezer, de ez nagyon ritka.Egy nap - kb 8-9 orai jatekido mellett - ossze tudok szedni 100-120 ezret.
    (ennyit kap egy 15 perces nyertes csatara egy premiummal es premium tankkal rendelkezo jatekos).
    Nos, tehat en egy kerek hetig kell jatszodjak majd, hogy egy szaros toltesgyorsitot meg tudjak venni az IS-re.Es kellene meg a Tigrisre,Parducra,Ferdire,VK3601-re,Sherman E8-ra esetleg az SU85-re.Ez osszesen kapasbol ugy 2,4 milla. Ezt kereken 6 honap alatt tudom osszehozni sacc per kabe.Es meg hol van a tobbi kiegeszito, ami kellene ugyanezekre a tankokra ?!
    Hat hulye vagyok en ?! :Y :W
    Remelem nem, es hagyom a raksulyba ezt a jatekot, csak hetvegente veszem elo, addig jatszom valami egyebbel ami tobb jatekelmenyt nyujt.
    Ha meg hulye vagyok, akkor veszek egy Lowet, vagy esetleg egy KV-5-t + 1-2 honap premiumot, annyi ido alatt osszeszedek vagy 50 millat, es megveszek minden cuccot minden gepre, es akkor esetleg lesz meg kedvem jatszani.... :W

Aktív témák