Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz Atlantis #40539 üzenetére

    nem ér annyit a prém tank sztem. t8-ban nem erősebbek mint mondjuk egy IS-3, pénzt meg nekem a KV is hozza gyorsan, körönként 30k bejön, prémmel persze, de a 40k-s kör sem ritka. napi 500k megvan ha akarom.

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz Atlantis #40539 üzenetére

    Prém tankal nem sűrűn leszel top tank. Amúgy ha csak a kredit a probléma akkor megéri még mindíg a typ mert egy hétvége alatt összehozol vele 3millát simán . Tegnap viszonylag sokat mentem a T34-el és azt kell mondanom csapatban nagyon jó . Az ágyú nagyot tud ütni és igencsak meglapi az ellent .Egyedüli hátránya a lassúság ,de ezt megfelelő terepen lehet kompenzálni. A typ-ot inkább rakja nagyobbak közzé mint a T34-et. Tegnap tíz csatából ha kettőben rakott be T10 közzé így viszont elég élvezhető T8-9 között .

    Djure .: Hosszú távon simán megéri a prém tank főleg aki még csak Tier5 környékén jár mert míg Kv-val a 30k megvan addig Typ-al nagyon rossz körben is megvan míg nyertes közepesben a tiszta 60-70 K és ha nagyon jó vagy akkor akár 90 K is jöhet. Persze kv-val jó farmolni mert jól jön az xp az S51-be aláírom ,de simán berak kv-val is oda ahol a typ-al kell szórakozni.

    [ Szerkesztve ]

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Aktív témák