Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • -vitya-

    őstag

    válasz ollie #18046 üzenetére

    én még életemben nem láttam olyan sok xp-t foglalásért, mint amikor végigverem az egész pimasz ellent, és megnyerem a csatát, killel.

    Annak a lúzernek, aki nem tud sebezni senkit sem, annak többet hoz a foglalás.

    -=Витя=-

  • bullseye

    addikt

    válasz ollie #18046 üzenetére

    majd nézzed meg a korai, szinte killmentes foglalásokért mennyi xp jár...
    xp-be nagyon beleszámít az ellenfél sebzése és leölése.

    'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

  • virkir

    veterán

    válasz ollie #18046 üzenetére

    Na akkor ismét tegyük ezt tisztába.
    Idézetek jönnek némi magyarázattal a magyarnyelvű fakk-ból.

    Miért kapok XPt és pénzt a csatában?
    Bázisfoglalásért, de csak azok a tankok kapnak jutalmat akik a zászló körüli körben tartózkodva „húzzák” a zászlót. A jutalom arányos a körben eltöltött idővel.
    Tehát a csapat tagok nem, ismétlem nem kapnak egy kanyit sem ha nem állnak bent a körben és ebből kifolyólag érdemesebb kilőni mindenkit mivel...
    A csapat minél több sebzést visz be a másiknak, annál több XPt kapnak a játékosok – viszont ennél az összetevőnél csak a megsemmisített ellenséges tankokat veszik figyelembe.
    Azt hiszem egyértelmű, hogy ha egy 20k HP értékű csapatból mindenki ki van lőve mintha csak a háromnegyede.
    Ezt szeretik keverni azzal az egyszerű ténnyel, hogy öljünk meg mindenkit mert azért valóban nem jár több xp viszont ez így hüjjeség mert ha megöl mindenkit a csapat akkor ugye mindenképpen több sebzés került bevitelre és lásd mint fent.
    Viszont természetesen vannak esetek amikor érdemes zászlóthúzni.
    Nincs meg az összes ellenség és lejáróban az idő, esetleg ők is közel vannak a zászlóhoz, Komarin, hogy minél előbb túl legyünk rajta :D
    Sokszor volt, hogy bementem zászlóthúzni de inkább kijöttem a körből csak, hogy a csapattársak begyűjthessék a maradék pár kill-t mert úgy is tudtunk nyerni.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák