Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz virkir #1753 üzenetére

    Na meg a KT-t én most vettem a 5x időszak alatt és mindenki rohant ment minél több kört a sok kreditért...

    Ez a messziről ez jó lenne de egyszerűen hamarabb szétlőnek mint meglátnám az ellenfeleket.

    A KT-nak 460 a látótávolsága, erre vettem még a bevont optikát ami +10% így már 506 méter lenne de ugye 500-nál nem lehet több. Vagy mégis jobb lenne +25-ös távcsövet rátenni? De az csak álló helyzetben ad +25%ot a bevont optika ellenben folyamatosan.

    Bevont optika+töltés gyorsító+rétegelt páncél, a tank maxon, a legénység 100%-on és olyan 80% körül van az első skill amit vegyesen válogattam össze, hogy mindenből legyen egy kevés.

    Főleg az orosz TDk olyanok, hogy 3-4 lövés és leszedett és nem is láttam hiába mentem közelebb. Ha a lista elején vagyok akkor nem gond akár 5 kill sem és sokszor megvan a steel wall vagy sniper is.

    T29-cel ugyanez a helyzet és a felszerelése is bár annak talán 420 alapból a látótáv és 462 a bevont optikával.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák