Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz CptMisi #11233 üzenetére

    Ha a csapattársad megsebez nem kapsz semmit, ha megöl, akkor kapsz egy nevetségesen kevés összeget. Platoonban nem érvényes ez a dolog, én véletlenül kétszer is kidurrantottam havert. Mindketten KV-val mentünk, nekem már ellőtték az ammo rack-et, így elég lassan töltöttem, Himmelsdorfon mentünk a vár alatti utcában, az utcát már kipucoltuk, de a másik oldalra átlátva még volt egy kis dolgunk. És itt történt, hogy kijött elém, és kapott egyet, kevés hp-ja volt már:DD Tehát platoonban nem érvényes a sebzés és ölés.

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

  • Fel

    addikt

    válasz CptMisi #11233 üzenetére

    Ez eddig is így volt talán, csak néhány patch-el korábban bekerült a csata utáni jelentésbe az is, hogy mennyit von le tőled, és mennyivel kárpótol.
    A TK-ért régebben is 0 xp, és 0 kredit járt. A notórius TKereknek pedig egy idő után ban.
    A bekékülőket a csapattársak büntetés nélkül kilőhetik.

    Én azt szeretem nagyon mikor vmi ultraskilles belémrongyol mikor a bázist hagynánk el (pl. Karelia, Abbey), és annak ellenére, hogy ő hajt nekem mégis kapok büntetést miatta.

    Ütközéskor leginkább a tankok tömege számít, nem az hogy pl. az esetedben az ellen egy közepessel volt Te pedig nehéz tankkal. Szoktam én is pislogni, mikor az emberkék ütköznek IS-3-al KT-nek...

Aktív témák