Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Murder3

    addikt

    válasz virkir #10009 üzenetére

    már mit?
    azt ha pl mindig csata után utánpótolnám a lőszert nagyon lecsökenne a bevétel?
    pl tigrissel az a szerencsés 1-3k +-os körök amibe nagy szerencsére annak ellenére h vesztünk vagy nem túl jó kör volt és marad 2-3k bevétel és ehhez ha hozzászámolod a 7X252.es lőszerárat az azért csónkít.
    így is sok esetbe nincs esélyem visszahozni a kört.

    az még hagyján h kevés sebzése van az ágyúnak, de h annyiszor lepttanjon,eltűnjön a drága lőszer az azért elég idegesítő.

    sok tanknál meg már úgy vagyok h rájuk se lövök mert tudom h csak a lőszert pazarlom.(t29,kv-3)

    ráadásul ezeknél az a szar h ha tudom is sebezni akkor keveset sebzek azok meg 2-3 lövésből leszedik a full életem persze driver,loader vagy egyéb az szinte midnig kilövik meg az ágyút is.

    német tnakoknál is szoktam próbálni de t29-nél vag orosz tankál nem mert úgyis lepattan róluk.
    t29 a legnaygobb talány számomra h a 203-as pennel mért nem lehet a frontot átütni...
    egyszer sikerült, máskor mg még a hullról is minden lepattog, múltkor a füleiről is lepattant, oldalról sikerült de ilyen 220-as pontokat:S

    Múltkor is Mineson az a kivételes helyzet fordult elő h a mi medjeink értek fel na mondom elindulok a hegy tövébe vadászni tankokat 2-t kilőttem leszedtek 1100-as hp-ra mondom ok felmenni nem akartam nehogy kilőjjenek, de miután láttan h kitisztult az út elindultam.
    Aztán hirtelen találat, 119-es hp-m maradt....
    mondom jól indult de 1 találat után vége a meccsnek, gondoltam dupla arty lehetett igaz a su-152 lőtt a túloldalról de nem talált meg az nem sebezhetett ennyit 1 találattal...

Aktív témák