Hirdetés

Aktív témák

  • kerlac

    senior tag

    válasz ALEX131 #987 üzenetére

    Örültem a HSZ-odnak, mert hasonlót írtam be az SG fórumba és itt is akartam panaszkodni, de gyakorlatilag megírtad helyettem! köszi! :R

    ez a véleményem:

    "Tegnap kicsit elment a kedvem a játéktól. Nagy kínkeservesen megszereztem a KT-t, az egész legénységet feltápoltam 100%-osra, indultam a csatába....és.... jól pofára estem. T-29 szemből kivégzett, belelőttem 4-5-öt, amivel kb 20%-ot szedtem le róla.... nevetséges. A II. vh egyik legerősebb tankja fabatkát sem ér??? Az első igazán mínuszos köreim jöttek vele. gyakorlatilag minden KT kör után mehetek kettőt a P38 és a BT-2-mel, mert azokkal szerzek 5-10k plusssz kreditet, ami pont kompenzál 2 veszteséges KT kört."

    "Legyen végre nullázás és elfelejtem a Német vonalat örökre, annyira ratyi..."

    én is ezt gondolom, egy a bajom vele: nekema játék vizuális élmény is, imádom a német hadsereget, a német járműveket, imádom nézni ahogy nyomulok velük... oroszból összvissz egy BT-2-esem van creditszerzésre és száguldásra... Nem akarok ronda ruszki és amcsi járművekkel menni. vagy játszok németekkel vagy abbahagyom...jelenleg az utóbbi marad...

Aktív témák