Hirdetés

Aktív témák

  • Flatron710

    tag

    válasz L-e-f-i-e #9047 üzenetére

    Mit érdemel meg? Fejtsd ki légy szíves!
    Költöttem rá. Vettem prémiumot! ( még van vagy 60 napom...) Elég sokat játszom vele ( az asszonykám tudna róla mesélni. Igaz csak 7 hete reg-eltem. Van egy 8-as, 1 db 6-os, 4 db 5-ös, és egy 3-as M2med.. mert azt annyira szeretem... :D Szerintem haladok... )

    Viszont munkám is van, családi életem is. Hívtak többen klánba, de nemet mondtam. Nem azért mert nem szeretem a játékot. Csak nem tudom vállalni azt a kötelezettséget ami vele jár. ( én lehet hogy hajnal 5-kor.. vagy este 10-kor, vagy éppen délben tudok játszani 40-50 percet.. Nem akkor amikor a Klán érdeke megkívánja )

    Sosem értettem, hogy mivel kevesebb, butább, gyengébb ember az, aki nem klánban játszik, hanem csak élvezni akar egy játékot... ( játéktól függetlenül ) Kérem magyarázza meg valaki, mert 29 évesen ezt még mindig nem értem....

    ( pedig elég sokat játszottam már... )

    [ Szerkesztve ]

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

Aktív témák