Hirdetés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Én múlt hét kedden tettem fel a játékot, tegnap már KV3-al rohangáltam, most KV+KV3 van együtt, ha kilőnek tolom a másikkal. KV-val nagyon könnyen össze lehet szedni a pénzt. Tegnap a KV3 megvétele után 3000 kreditem maradt, most van 600k, pedig tettem a KV3-ra ágyút, tornyot, talpat, rádiót, már csak a motor hiányzik, de nem akarom free xp-ből megvenni. A nagy megváltást a KV hozza, aki eléri a KV-t, az hihetetlen gyorsan fog pénzt csinálni, ha meg prémium-a is van, akkor brutál. Nálam nem ritka a bukott kör végén a 20k feletti pénz, nyert kör végén simán jön a 35k, egyetlen rossz pont van a KV-val, hogy amíg nincs meg a 107-es ágyú, addig elég nehéz vele, mert a heavykre nem lehet vele sebezni. 107-es ágyúval meg egy jó találattal 30%-ot csipegetek tier 6-os tankokról is, pl egy KV3 vagy IS megölése nem okoz nagyobb gondot, ha kicsit is bénább az ellenfél. Viszont a KV mellé sem árt valami, amivel lehet pénzt csinálni, mert ha berak egy olyan csatába ahol van az ellenfélnél egy rakás t6+ tank, akkor gyorsan vége a dalnak (legrosszabb leosztásom sima KV-val 2db is4 és 2db löwe az ellenfélnél) na olyankor átváltok az A20-ra és megyek egy scout kört, nem érdekel, ha kilőnek, nem lövök, csak ha megtalálom az artyt, ha bukjuk kapok 4-5k kreditet, ha nyerjük 7k+ és 1 perc alatt megvan a kör. Klánt majd én is keresni fogok, de egyelőre jó így egyedül.

    Napi első kör és berak egy Maus mellé :C

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák