Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz 7600 GS #6360 üzenetére

    A tier 5 alatt nem érdemes a legénység fejlesztésével, képzésével foglalkozni, mert többe kerül, mint amennyit keresni lehet vele. Meg az alacsonyabb kategóriákat viszonylag gyorsan át lehet lépni. ;)
    Én a béta után csak az orosz vonalon mentem a heavy vonalon. A T-46 ami azonos tier a Panzer III Ausf.A-val megvolt 17 meccs alatt a kifejlesztés, A T-28-al 58 meccs kellett a KV-hoz
    A KV-t én már 75%-os legénységgel vettem, és jelenleg 69 meccsnél tartok és minden ki van fejlesztve rajta, csak a következő tankhoz kell az XP. Itt már 89%-os legénységnél tartok, lehet ha meg lesz a KV-3 és ezek elérik a 100%-ot átképzem őket. :U
    És mindezt alap profillal, prémium nélkül. (3 nap volt csak prémiumom) Tehát szerintem tök felesleges egy tank árát a legénységre költeni, mikor amúgy is nehezen jön össze a pénz (de ezt már itt páran párszor leírták) . :U

    A KV-nak szerintem csak a tornyát érdemes lőni, lehetőleg oldalról. (Ez is szarul van feltüntetve abban a célzást segítő skin pack-ban) Tök mindegy milyen torony van rajta. Esetleg használj robbanó lövedéket, ez minden esetben sebez, lehet nem annyit mint adott esetben a páncéltörő, de nem fog lepattanni.

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Aktív témák