Hirdetés

Aktív témák

  • biggamer

    veterán

    Valamelyik nap hogy jártam.

    Mikor +vettem a T32öt zsidóskodtam a lőszerekkel, mert éppen csak h maradt kreditem.
    Utána meg nem foglalkoztam vele ... El Halluf pálya / ahol a két szembeni hegyen vannak a bázisok.

    Szépen kilőttem 7 tankot ... elindultam az ellen bázisa felé, még egy TD-nk maradt a bázist védeni, nekik is egy TD-jük volt.

    Szóval elindultam a hegyről, éppen az aljára értem amikor segítséget kért a TD-nk a bázisunknál mert +jelent az ellen TD-je.

    Nagy nehezen cammogok visszafelé, amikor hallom h kilőtte a mienkét.

    Mire felértem már húzta a zászlónkat.

    Teperek mint az állat, megálltam a kis város zászló felé eső sarkánál és kidugtam a csövemet.

    Látom, hogy a TD-30%-os, mondom magamban simaliba, lövök ... semmi, megint ... semmi ... ő lőőő rám, lepattan.

    Nézem, elfogyott skulom / nagy bújkálos közelharcok voltak, fogyott rendesen a skuló / 25 alap lőszer volt és 5 HE.

    Na mondom faca, neki indultam mondom fellököm :) ... vagy lesz valami.

    Neki indulok, lelőtte a láncomat én meg ott álltam mint egy fac ... lényeg h behúzta a zászlójukat. :O

    Ezt azért írtam le, nehogy más is járjon így, h biztonságban érzi magát ... aztán jóóól becopja. :K

    Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Aktív témák