Hirdetés

Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Hmm, most pozitívan csalódtam a játékban.
    Döngetek az M3 Lee csodaszekérrel, és frankón ott vagyunk, foglaljuk az ellen bázisát többen.
    Elment a számláló 100%-ig, mikor megjelent közben egy Jagdpanzer, és az nem tiszta h. mi történt, de a számláló lenullázódott. Belelőttem párat, de kilőtt engem (nem csoda) aztán végül hagyományos módon lett vége a játéknak, kilőtték a maradék ellenséget.
    Gondoltam nem kapok semmi zsét, mert csak azt a Jagdpanthert sebeztem, de erre az eddigi legjobb, 8k kredit és 463xp jött össze ezzel a borzalommal, holott az összesítésben 0% volt a bázisfoglalás.

    Egyébként az normális, hogy már kétszer is túléltem a KV tank lövését, de egy Panzerjager1, ami nem egy biccós TD, 1 lövésből kilőtte a Leemet szemből?

    Amúgy nem olyan rossz ez a Lee, de gyakran megesik, hogy 40-50 méterről látom csak meg a másik tankot, aki már lő is rám (79%-os parancsnok). Szerintem ez a kis látótáv a legnagyobb baja, a TD működést leszámítva.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Aktív témák