Hirdetés

Aktív témák

  • KaLeun

    senior tag

    válasz grunge #5733 üzenetére

    Ezt tök jól ki lehet használni, főleg ha jó a csapat. Ma délelőtt játszottam 1-2 órát de ritka hülyéket fogtam ki. Két példa:
    -Himmelsdorfon a vasút mellett középen van két ház, az egyiknek a sarkára beállt egy is-3. Ezzel "megakasztott" kb. 5-6 nehezet (is-3, kt, jt és stb.), előre mentem és pár percig "lövöldözgettünk" egymásra. Ezalatt senkinek sem jutott eszébe, hogy a másik oldalról a hátába kerüljön vagy előre menjen. Amikor az ellen áttört a másik oldalon és már foglalták a bázist, még akkor is csak néztek mint borjú az új kapura...

    -Mines, faluban előre törtünk egy kis vk-val és elkaptunk 2-3 ellent. Erre odajött az erősítésük és a miénk is (kv5 és egy kt), csak míg az övéke harcolt a miénk rettegve lapult és egy lövést sem adott le...

    Szóval a többségnek egyáltalán le sem esik, hogy meg is kerülhetné a házat/sziklát vagy védekezésnél/támadásnál nem egymás seggében kellene araszolgatni (tipikus példa: Karélián a kanyon) mert így még a vaktában eleresztett lövések is találnak.

    Cila

Aktív témák