Hirdetés

Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz joergie #5019 üzenetére

    Egyenlőre úgy néz ki, hogy csak a T57 utáni SPG-ig fogok elmenni.

    Sajnos nincsenek SU85b, meg 76-al lementett eredményeim. Most a T57-el 30%-os hitratio mellett tartok 177 átlag, és 493 csúcs XP-nél. Azért szerettem meg ezt, mert ezzel általában a középmezőnybe tesz be, és csak ritkán van 1-2 kör, hogy 4-5 hetzer is bekerül a pályára, na őket csak simogatni tudom. Viszont kárpótlásul utána be szokott tenni olyan csapatba, hogy a toppon vagyok.

    Valamint még elég nagy túlélő ez a T57, megesik h. 6-7 közvetlen találatot is kibír. Jönnek a T1-T2 -es light tankok, esetleg mediumok, próbálnak lerusholni, de ha eltalálom őket, akkor meglepődnek.
    TD kontra spg: most ki akart lőni egy AT-1, 1 lövése betalált, egyenes utcán álltam, fedezék nélkül, alig 50-70 méterről lőtt rám. Félreálltam az úton a kocsik mögé, és kilőttem fedezékből.

    Nem való nekem a tankozás, sosem jött össze, hogy TD-vel olyan tank jöjjön szembe, akit komolyabban bántani tudok. Persze oldalról, hátulról még csak-csak, de ha rám fordult az ágyújuk, akkor 1 lövés, és malmozhattam.
    Gondolom magasabb szinteken más a helyzet, de túl sok szopás vezet oda...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Aktív témák