Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz Plokijuma #50151 üzenetére

    T-54, Bat a legnépszerűbb, de én még soha nem játszottam CW-t, sőt Századot sem! Viszont tudom milyen tankok mire jók és néztem már pár CW videót nagy klánoktól és minden pályát ismerek, tudom melyik tankkal hova hogyan lehet beállni, hogy azt ne lőhesse a megszokott pozícióban álló arty, honnan tudok jól spotolni, hol lesz eldugva a hull stb, melyik tankkal hová kell menni, ha látom mi van az ellenfélnél. Nagy eséllyel előre meg tudom mondani melyik tank hová fog menni az ellenféltől és honnan fogom tudni oldalba lőni, ahol nem számít rám, azt is kb hasonló eséllyel mondom meg, hogy melyik oldalon melyik csapat fog tudni előremenni és melyik vérzik el. Erre pont jó példa a pénteki kb 10 kör platoon-ban, amiből 1 bukott lett, de abban is előre megmondtam ki hová fog menni és hogy az egyik oldalon bukni fogunk, pedig még csak visszaszámolás volt. Ezért szokott az lenni, ha szakaszozunk, akkor én irányítok, mert engem sose az érdekel mi hol vagyunk, hanem én azzal foglalkozok, hogy az ellenfél hol van és mit fog csinálni, ezt páran elmondhatják, van amikor másodperc pontosan megmondom mikor hová fog lőni az ellenfél arty, számolok vissza és bumm, oda is lőtt, figyelem az órát, tudom melyik mennyi idő alatt tölt, tudom mikor tud újra lőni, nézem a minimapot, jegyzem a tankok helyzetét, ha látom, akkor a hp-ját stb, ha jön az arty tracer és látom, akkor már villogok is, hogy hol van az arty, onnan tudom hová tud belőni, hová nem stb. Ennek köszönhetően szokott elég jó win rátánk lenni szakaszban, mert egyedül hiába tudom mindezt, egyedül nem lehet világot megváltani, hárman már simán, viszont mindezek ellenére az utóbbi 2 hónapban nem toltam 30-nál több csatát szakaszban. Robi, igyekezzél vissza a játékba, mert kellenek a brutális win rátás napok!

Aktív témák